Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blancaa

Czy to moze być prawda??

Polecane posty

Czy wg Was na Maderze odbywają sie jakieś zebrania naukowe, konferencje??? Mój bliski znajomy powiedział ze jedzie tam w tej właśnie sprawie , ze służbowo na konferencje, okłamał mnie juz nie raz a, dla mnie on ściemnia i uwazam ze jedzie tam ze swoją znajomą. To jest wyspa na której uwazam mało kto robi konferencje które wg mnie odbywają sie w większych europejskich miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cskdks
Tak się robi. Organizuje się konferencję w atrakcyjnym miejscu. Przez jeden dzzień się człowiek męczzy na konferencji a potem luz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mnie raz okłamał z taką konferencją, ze jechał służbowo a tak nie było. Wg mnie takie konferencje urządza sie w jakims większym europejskim miescie a nie na jakiejś małej wyspie porośniętej palmami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cskdks
Jak Cię raz okłamał w tej sprawie to pewnie teraz też kłamie. Z drugiej strony musiałby być idiotą by dwa razy tak samo kłamać mimo, że pierwse kłamstwo się wydało. A po drugie takie konferencje często się robi w takich miejscach wbrew temu co Ci się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz juz sama nie wiem;( nawet nie wiem jak go podejść, poprostu mu chyba pożycze miłych wakacji z towarzyszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cskdks
A kim on dla Ciebie w zasadzie jest? Bo piszesz bliski znajomy a zachowujesz sie jakby to był Twój facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cskdks
bueheheh żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×