Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niteczka158975267473

Meble

Polecane posty

Gość niteczka158975267473

Hej mam takie pytanie, co ile lat średnio wymieniacie meble? Nie kuchenne, tylko meblościankę/komody/biurka/stoliki/kanapy/fotele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy. Salon (fotele, kanapa + lawa) sa praca dyplomowa meza, tz styl holenderski (z masywnej debiny), wiec tylko poduchy byly wymienione, bo sie zuzyly i blat stolika od nowa zeszliwowany. Jadalnia cala (znaczy stoly, kredensy i barki) sa antycznymi mahoniowymi meblami z poczatku zeszlego wieku, tylko krzesla zostaly dokupione, ciezkie, ciemne, skorzane nasladujace stylem. Meble w sypialni byly robione przez meza pod wymiar wiec tez nie mam zamiaru ich wymieniac na jakies modne badziewie z mdf-u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość #$%^&*()#_+)Q+_@(
To Ty w muzeum mieszkasz? :P Ja kupiłam meble w 2003r. jak się wprowadzaliśmy do nowego mieszkania, a teraz znowu zastanawiam się nad nowymi, myślę że na wiosnę coś nowego sobie sprawimy, może nie wszystko, ale powoli na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Średnio co 10-15 lat.
A dodatki jeszcze częściej. Nie wyobrażam sobie mieszkania całe życie w tym samym otoczeniu. Nuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas często się wymienia nie jest to kwestia mody, ale niszczą się, blakną, roztocza w nich zalegają dywany zlikwidowane, firanki czy żaluzje, kanapy fotele też się wymienia nie mamy antyków ostatnio lubię meble lekkie, wygodne,które sama przesunę i posprzątam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venus meble
http://venus-meble.eu/ - Producent mebli : krzesła, stoły , hokery , meble tapicerowane i wiele innych ! KONKURENCYJNE CENY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to może ja napiszę
Stare meble można odświeżyć, przemalować, odmienić dodatkami. Wywalanie co 5 lat mebli, tylko po to by zastąpić je nowymi z mdf-u albo innego badziewia to marnowanie pieniedzy i dowód braku wyobraźni. I potem wszyscy maja mieszkania jak z katalogu brw. Każdy takie same, nudne, nic nie mówiące o mieszkańcach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loara324
Kupiłam kuchnie na hitmeble.pl stoi już 5lat i nic się z nią złego dzieje - jak dbasz tak masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×