Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosia8311

Alimenty dla corki.

Polecane posty

Gość Gosia8311

Witam,czy ktos jest w stanie udzielic mi jakiej kolwiek podpowiedzi?Otoz chodzi o to ze mieszkam z corka w Londynie,moj ex z kochanka i ich dziecmi w Holandi,nie znam adresu nie wiem gdzie pracuje,chce zlozyc o alimenty,nie mam z nim rozwodu bo ten nie chce mi go dac!co powinnam zrobic do PL nie moge jechac czy moge to zlozyc w Londynie jesli tak to czy ktos wie gdzie i jak?Bardzo prosze o jaka kolwiek podpowiedz,ex nie utrzymuje z nami kontaktow nie placi na corke od 2lat,ale uwaza sie za kochanego tatusia z opowiesci naszych wspolnych znajomych chcial ja zabrac na wakacje do PL ale ze niby ja mu nie pozwolilam :-)bardzo smieszne co!on ma zakaz zblizania sie do nas przez angielska policje na 100metrow takze jak on mial by ja sobie od tak zabrac?!pozatym corka prawie juz go nie pamieta,pozatym ktora matka pozwolila by zeby jej dziecko pojechalo na wakacje do ludzi ktorych nie zmna z ojcem z ktorym nie utrzymuje kontaktu,i z jego Kochanka ich ich wspolnymi dziecmi paranoja jakas.Bardzo prosze o jakas porade z gory bardzo dziekuje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIŻzzzz
Za długi post. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocikwitaek
Dlaczego mąż nie che ci dać rozwodu, sokoro i tak ułożył sobie życie z kimś innym? W sumie jego zgoda bądź nie zgoda na rozwód nic nie znaczy bo bo to sąd udziela rozwodów. Poza tym mas w niku dziwny e mail gosiajarek mysle że jarek to nie jest imię twojego męża a ty sama też jesteś z kimś związana, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam podobne dylematy, może nie aż tak międzynarodowe i przez przypadek znalazłam Byłezony.pl.Bardzo mi tak dziewczyny pomogły, może i Tobie się przydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
Może zakuma za 100 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia8311
Moj adres email jest jeszcze za czasow kiedy bylam z mojim ex mezem,ale to nie ma nic do zeczy,to ze on nas zostawil to nie znaczy ze ja przekreslilam wszystko,ale wiem ze to i tak juz nic nie zmieni,pozatym nie ja nie jestem z nikim w zadnym zwiazku i nie mam zamiaru narazie byc z nikim jest mi ( a raczej nam mi i mojej corce) dobrze tak jak jest nie musze niczego zmieniac nie potrzebuje przygud,ale widze ze co niektorzy nie wiedza a raczej nie umieja docenic co jest wazne w zyciu!!!a tak propo to zadnej podpowiedzi nie wywnioskowalam ze tego postu,no trudno ale dzieki :-)pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama nkamillaaa
ex mężem? przeciez on dalej nim jest. i co to za brednie ze on ci rozwodu nie chce dac? o co chodzi? przeciez idziesz do sadu wnosisz o rozwód, podajesz nizbite dowody w postaci kochanki i ich wspolnych dzieci i masz wyrok rozowdowy w kieszeni, nie wiem czemu sie jeszcze z tym bujasz.. i ze dziecko okradasz z pieniedzy które jej sie należą jak psu miska. prezpraszam ze tak wulgarnie, ale jak tak mozna nie dbac o swoje sprawy i miec takie rozbełtane zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi Lenka
Oj kamciu a ty dlaczego okradasz swojego męża z dziecka? Autorko myślę że więcej dowiesz się w ambasadzie co do rozwodu to jego zgodę możesz mieć w nosie. Kamciu z ciebie to normalnie matka teresa dbasz o interes samotnej matki hehe czyżbyś szykowała dla siebie miejsce w szeregu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnolda
Tak napisane przez ciebie Gosiu ale nie wszystko prawda popierwsze corek masz 2 i syna tu zesoba więc do konca szczerosci a sama nie bylas po rozstaniu z jarkiem bo non stop z kims bylas więc jak już cos piszesz to pisz prawde a nie tylko jaka ty to jestes pokrzywdzona przez Jarka a prawdy ludzie nie wiedza jak było więc wyprostuj. To ps. Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×