Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość likon

Pończochy z TATUAŻEM

Polecane posty

Gość likon

Dziewczyny bardzo spodobały mi się pończoszki, takie jak w załączonym zdjęciu. Może któraś z was pomoże i podpowie gdzie mogę takie zakupić. Widziałam je na żywo na dziewczynie, ale nie podeszłam i cholercia nie zapytałam. http://img.tootoo.com/mytootoo/upload/50/5021 48/product/502148_e2c39c1246e96dd56fa463d02ea954da.jpg Najlepiej coś takiego tylko inny wzór widziałam. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Relaaaa
WOW, zaje****. Nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up76875
jkhhjg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fibici
Do Hipikrispy: Czy są to te same rajstopy, co oferuje ten sprzedawca? Jaki to jest materiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burnburn
Ale pomysłowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskadaaa
jak można coś takiego założyć... ale wieś!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burberrynx
Mam takie rajstopy i nie powiedziałabym, że wyglądają "wieśniacko". Wręcz przeciwnie, moi znajomi od razu zainteresowali się i pytali, gdzie je kupiłam i że bardzo realnie wyglądają. Dodam moi znajomi nie są ze wsi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likon
Wieś? Aktualnie Chanel coś takiego ma na wybiegach. Pozdrawiam miejską Panią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likon
Mariusz przejrzałam wszystkie aukcje i tam nie masz absolutnie żadnych pończoch, tylko bezgustowne worki na ciało. A do Pani poniżej, to samo. Nie wiem skąd ma te pończochy sprzedawca, ale na Ebay są dużo droższe. http://cgi.ebay.com/Tattoo-Stockings-Sexy-Hosiery-Leggings-Hawaiin-Girl-/330569613899?pt=AU_Womens_Clothing_2&hash=item4cf77c024b#ht_5727wt_1185

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likon
Mariusz przejrzałam wszystkie aukcje i tam nie masz absolutnie żadnych pończoch, tylko bezgustowne worki na ciało. A do Pani poniżej, to samo. Nie wiem skąd ma te pończochy sprzedawca, ale na Ebay są dużo droższe. http://cgi.ebay.com/Tattoo-Stockings-Sexy-Hosiery-Leggings-Hawaiin-Girl-/330569613899?pt=AU_Womens_Clothing_2&hash=item4cf77c024b#ht_5727wt_1185

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wowalala
Kurde, chciałam kupić i nie ma już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze Chanel ma takie cos na wybiegu nie oznacza ze trzeba zarzucic klapki na oczy 'bo modne'. tez uwazam ze to 'wieś' (nie lubie tego okreslenia) ale coz.. tandeta i tyle. to tak jakbys sobie 'tatuaz' z gumy do zucia przykleila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jow3344
myślę ze takie pończochy to głupi pomysł,bo to tak jakbyś "szpanowała" tym że masz tatuaż,a tak serio bała się go serio zrobic. mogłoby to wkurzyc ludzi którzy maja prawdziwe tatuaże (np mnie) bo to tak jakbys chciala dołączyć do świata tatuazy,ale w pewnym sensie bała się itp. tatuaze nie sa dla każdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×