Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Elde

Ja też nie lubie żydów

Polecane posty

Tak sobie myślę że gdyby w Polsce żydów nie było te 70lat temu to polska nie ucierpiała by tak na wojnie , Polacy którzy ukrywali żydów w swoich domach byli zacofani dlatego chowali się po wsiach.Ludzie na wsiach byli bardziej wierzący ale byli w swojej wierzę bardziej zacofani i uważali że jeżeli jezus był żydem to nasze religię są bardzo pokrewne . Nawet trochę rozumiem Hitlera że dążył do większej władzy i wyniszczania żydów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdgadsg
myślę że niedługo za takie wypowiedzi będzie przychodziła policja i wystawiała mandat "za antysemityzm" - oczywiście kwota mandatu w całości pójdzie do jakieś żydowskiej fundacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elde .... ale bigos mamusi wpierdalam -tak? jestescie porabani z takim mysleniem . nawet amerykanie mysla ,ze ich wymysłem sa bigle, a niemcy -knedle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Polaków wykształconych nie ładowali do obozów? . nie ,no wcale.!!!. wszyscy tylko Żydzi poszli . a moja rodzina ,to gdzie szła , i gdzie skończyło pokolenie . pierdolisz ,i nie wiesz o czym mówicie wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hitler zaatakowal polske jako pierwsza bo bylo w niej najwiecej zydow.pelno zydostwa bylo tez w NKWD.poza tym zyd nie pojdzie do ciezkiej pracy...wezmie sie za handelek,do polityki sie wepcha,do telewizji sie wepcha...on sie brzydzi ciezka praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Jeżeli ktoś ma na imię Artur nie może być autorką tylko autorem -hitler najbardziej napierdalał w pl bo do naszego kraju zjeżdżałoSię za dużo żydów ale wkońcu nie mógł odnaleźć żydów wśród pl-ów i gazowa po kolei czego już nie pochwalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jankesa nie mówię że gazowali samych przygłupów tylko że ludzie prości chowali tych żydów po domach chuj wie po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ujawni się ..> a "polaczek" nie? a za jakich nas maja poza granicami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WAZONIK
dziecko napij sie mleka i pros boga zeby adolf nie zmartwychfstal bo pierwszy przez komin przelecisz nawet jako polak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elde , ...> bo to były matki z dziecmi ,normalne kobiety ,męzczyżni, rodziny ,którym dostawało sie piekło tylko za pochodzenie , . a Polacy maja serca . przynajmniej część .bo za niektórych nie reczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdgadsg
pieprzycie głupoty Hitler najpierw się wziął za Polaków bo się słusznie spodziewał dużego oporu z ich strony. Więc od pierwszych dni września 1939 miały miejsce masowe egzekucje Polaków. Dla Polaków został też zbudowany Auschwitz. Żydzi w tym czasie co najwyżej byli zaganiani do gett. Dopiero w 1943 naziści zdali sobie sprawę że nie pozbędą się Żydów przesiedlając ich na Syberię bo Syberii nie zdobędą, więc na dobre zaczął się Holocaust. Polacy zaś byli mordowani od 1939 do 1956.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dziekuje moim dziadkom ,że mi opowiedzieli ,bo dzieki nim mam wiedze , a nie tylko to co napisali ,znam historie z "autopsjii". jest nieciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asdag...> i tego ludzie nie rozumieja . wszystko zwalane na zydów . nie rozumie sie 'dlaczego' i "po co".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Jedwabne, widać że polaków ich obecność już wtedy wkurwiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elde .. ty masz 15 lat i masz tak zagorzałą nienawisc do narodowości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to bylo w medalionach
"zydki sie smaza jak skwarki na patelnii"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to ma do rzeczy ile mam lat napisz co uważasz z jedwabnem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem że Polacy i powiedz dlaczego to zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to bylo w medalionach
za przetrzymwanie zyda w domu byla kara smierci,nie oceniaj polakow ktorzy nie chcieli im pomoc.i my polacy mimo ze byla kara smierci mamy najwiecej medali za ratowanie zydow.a co oni teraz o nas wypisuja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ,że aby sie przypodobać i ograniczyc 'swoje "szkody. postapili tak ,a nie inaczej . poszli z wiatrem . lepsze nasze ofiary ,niz ich zagłada . bali sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinni zostac w swoim kraju
od 18 wieku Zydzi mieszkali w państwach które im na to zezwolily, gdzie mieli mieszkać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy był gdzieś tam jakiś obóz koncentracyjny oprócz tego koło włodawy i majdanku w lublinie które są dość dalego oddalone od białegostoku ale chyba nie więc może to był dobry sposób . Dlaczego żydzi nie zostali w Izraelu tam im nic nie groziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ,że odnośnie Polaków i Żydów to nie ma żadnej wielkiej róznicy. jestesmy od klikuset lat na tym samym terytorium i wszyscy powinnismy mieć z poklepaniem polskie obywatelstwo . Mało tego uwazam tez ,że Romowie równiez sa nasza kultura .i tez nie powinni miec problemów z obywatelstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinni zostac w swoim kraju
ty masz tak nikła wiedzę ,czy rżniesz głupa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinni zostac w swoim kraju
to do elde było odnośnie Izraela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co się działo wtedy w izraelu ale nawet jak mieli wyjechać po 18 to trzeba być niezłym pojebem żeby pchać się w środek wojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×