Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pradyza

4 kilo w 4 tygodnie. Szybka akcja przed wakacjami

Polecane posty

Gość pradyza

Ktos chce dolaczyc? Za 4 tygodnie wyjazd i musze zrzucic troche nadprogramowych kilogramow.Mysle ze 1 na tydzien to nie jest przesada. Jakies chetne? Ja mam 161 i waze 71 kg. Chce dojsc do 67. Oczywiscie to nie bedzie koniec mojej walki z waga bo docelowo chcialabym wazyc 55.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pradyza
nikt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obstawiam ze nawet mozesz wiecej stracic ;) Ja rok temu kiedy ważyłam 77kg w pierwsze 2 tyg schudlam 6kg, ale to wiadomo że woda zeszła, oczysciłam organizm itd, ale efekty było juz widać (małe bo małe) po 2 tyg;) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pradyza
wiecej tez mnie usatysfakcjonuje ;) to ktos sie dolaczyc? ja mam zamiar jesc wiecej warzyw,owocow a mniej nabialu i tlustych dan oczywiscie zero slodyczy i fast foodow oraz napojow wszelakich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Ana86-
Hejka ja chętnie dołącze bo za 4 tygodnie ide na wesele wiec przydałoby się coś zrzucic :) mam 164 i waze 58 kg ogólnie chciałabym tak 52-53kg ale ile sie uda do tego czasu i tak bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaaaaa88
No właśnie-szybka akcja to 10 kg w 4 tygodnie. Hmmm... Tylko pytanie czy tak się da? Da się schudnąć w 4 tygodnie 10 kg? Jeśli tak to na jakiej diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pradyza
10 kg to zdecydowanie za duzo jak na 4 tyg ale pewnie z 6 kg da rade u mnie na wadze juz 70kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pradyza
10 kg to zdecydowanie za duzo jak na 4 tyg ale pewnie z 6 kg da rade u mnie na wadze juz 70kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm .. no to ja również się przyłącze:) ostatnio mocno się zaniedbałam :/ ale cóż w sumie miałam powody.. nieważne :) czas to zmienić .. i 6 kg w 4 tygodnie byłoby dla mnie rewelacyjnie.. w sumie mam chyba ok 10 kg do wagi docelowej.. czyli do 53 kg ale jak osiągnę 55 też będzie ok :) Także do dzieła.. Trzymam za nas kciuki kobitki .. na pewno się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pradyza
to od kiedy zaczynacie diete? mi zostalo 25 dni i 2,8 kg do zrzucenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to spokojnie zrzucisz te 2 kg :) zostało Ci jeszcze sporo czasu.. Ja zaczynam od dziś.. w zasadzie już zaczęłam.. śniadanie było zgodnie z dietą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×