Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość INTERIAPL

37tc-ból podbrzusza,prawego boku i kręgosłupa lędźwiowego

Polecane posty

Gość INTERIAPL

Bol mialam juz 2 razy w tamta sobote i w ta niedziele (w sb wyladowalam w szpitalu ale wszystko ok) wczoraj wzielam nospe i przeszlo. Bol jest silny jak przy okresie Czy to sa skurcze przepowiadajace? Prosze o rady i opinie to moja 1sza ciaza nie mam doswiadczenia:( Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quiiiick
ale po co ty się faszerujesz nospą ? jesteś juz na takim etapie ciąży że możesz juz swobodnie rodzić. Możliwe że rozwiera ci się szyjka macicy i stąd te bule bo ja mam tak samo tylko że jestem prawie w 39 tyg ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INTERIAPL
powiedzial ze bol wywolalam zbytnim dotykaniem brzucha:O i kazal jesc nospe i cordafen jak bedzie bolalo mialam ktg i usg wszystko git czeka mnie cesarka przez uraz kregoslupa wiec nie chcialabym dopuscic do akcji porodowej.. a powiedzcie mi jak wyglada odejscie czopa sluzowego? moglam cos przeoczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a parę godzin przed odejściem samych wód chodziłam do w.c co 10 min. (nie na siku) :P :o nie martw się, nie przeoczysz początku akcji :) a jeśli chodzi o planowane cc to nawet jak zaczniesz rodzić przed tym terminem to lekarze i tak wezmą Cie na cc. Rozpoczęta akcja nie koliduję z cc, pod warunkiem że nie będziesz czekać zbyt długo z wyjazdem do szpitala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INTERIAPL
A powiedzcie mi dziewczyny czy ten bol to sa te skurcze? kurcze moj lekarz nie jest zbyt wylewny.. a ja nie mam zielonego pojecia to co czytam i sie dowiaduje to tylko teoria.. a nie wiem w jakim stopniu ma sie ona do praktyki w moim przypadku mialyscie te skurcze przepowiadajace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie miałam nic. Dzień przed urodzeniem syna byłam u swojego gina na kontroli (byłam po terminie), gdy mnie badał powiedział, że to kwestia dni bo jestem nabrzmiała czy opuchnięta tzn. moja szyjka macicy :P I zaczęłam Mu tam na fotelu krwawić :o wezwał męża do gabinetu i powiedział, że mamy jechać do szpitala bo się zaczęło pojechaliśmy, zaczął mi odchodzić ten śluz. O 1wszej w nocy odeszły wody a 12 h później przez cc urodziłam syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INTERIAPL
dlaczego?kurcze dziewczyny nie straszcie mnei:( asparguin mi przepisal i cordafen jem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×