Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieghbour of the beast

LIST MOTYWACYJNY CZY PODANIE?

Polecane posty

Gość nieghbour of the beast

co powinno sie dac aby przyjeto go po pracy w charakterze sprzedawcy, jezeli ogloszenie bylo w internecie? rozne wersje slyszalam ze wystarczy list motywacyjny i cv, potem ze samo podanie i cv. jak myslicie? do wiecora muszę napisac poradźcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieghbour of the beast
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieghbour of the beast
ej no pomozcie, to moja pierwsza praca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieghbour of the beast
UPUPUPUPUPUPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda i głupia.
jesli w ofercie nie bylo zadnej informacji o tym to zloz samo podanie i cv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtypoi
a nie było napisane w ogłoszeniu co trzeba składać? ja myślę, że cv i lm wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieghbour of the beast
no wlasnie nie pisalo. bylo tylko zeprzyjma do pracy i adres. no iwlasnie lm i cv czy cv i podanie, bo juz wiedze rozbieżność odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieghbour of the beast
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda i głupia.
a numeru tel nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieghbour of the beast
nie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieghbour of the beast
wiem gdzie jest ten sklep i che tam jutro pojsc rano i nie wiem czy podanie i cv wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghbgfhfc
List motywacyjny i CV wysyła się pod konkretną ofertą, tam gdzie szukają pracownika/ów. A podanie o pracę i CV wysyłasz/składasz tam, gdzie chciałbyś pracować i gdzie mogą potrzebować takiego pracownika, ale niekoniecznie muszą go szukać na drodze otwartego naboru. List motywacyjny a podanie to trochę co innego. Ja pisałam akurat i jedno, i drugie. Listy pisałam pod konkretne oferty z netu a podanie o pracę, gdy liczyłam na pracę w urzędzie. W urzędzie tym nie szukali pracowników z takimi kwalifikacjami jak ja, ale założyłam, że może niedługo będą potrzebować itd. Nic nie traciłam, a mogłam tylko zyskać. Przyszłam, spytałam się pani sekretarz czy potrzebują kogoś takiego jak ja, a ona powiedziała, że są bardzo duże szanse na to, że mnie przyjmą i że mam przysłać CV i od razu podanie o pracę ' z naciskiem na doświadczenie'. W domu wtedy siedziałam i czytałam w necie jak to ma wyglądać, było napisane, że to ma być krótsze niż list motywacyjny i konkretne. Po prostu taka prośba, że mają ciebie zatrudnić, bo masz kwalifikacje/doświadczenie bez zbędnego upiększania. Efekt był taki, że owszem, napisałam podanie, ale wyszło dość długie, bo zrobiłam ten nacisk na doświadczenie. Z wszystkich opinii, zaświadczeń z pracy wypisywałam czynności jakie wykonywałam, jakie mam umiejętności itd. Do podania i CV dołączyłam kserokopie tych opinii, zaświadczeń i wysłałam. Po m-cu się odezwali, że mnie zapraszają na rozmowę. Na rozmowie od razu zaproponowano pracę, nawet mnie specjalnie nie wypytywano. Miałam farta wielkiego, bo okazało się, że kogoś z takimi kwalifikacjami potrzebowali, ale kandydatów nie było, i że moje stanowisko urzędnicze należy do trochę innej kategorii niż reszta urzędników, i na nie nie trzeba prowadzić jawnego, otwartego naboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to w ogóle przesada, ze ludzie piszą takie listy do sklepów czy pracy w kebsie. Ja pisałam pierwszy raz list motywacyjny jak starałam się o pracę jako asystentka biura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam pisze list motywacyjny tylko jeśli jest zaznaczone w ofercie pracy, że ktoś wymaga. Na tej stronie https://list-motywacyjny.pl/kreator-listu-motywacyjnego/ macie ściągę jak coś. Można tutaj znaleźć taki kreator z pomocą którego stworzycie profesjonalne dokumenty rekrutacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×