Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beatkaaa119922

kolekcja - zobacz

Polecane posty

Witam Jestem kolekcjonerką biletów komunikacji miejskiej (wiem, wiem, pewnie pierwszy raz się z takim czymś spotykacie ) Piszę na tym forum, aby mam nadzieję powiększyć kolekcję dzięki Wam. Macie może w domu, w portfelu, torebce, kieszeniach bilety komunikacji miejskiej ze swojego miasta, bądź z podróży, do których nie macie sentymentów? Może chcielibyście wspomóc moją kolekcję ? List można wysłać np przy płaceniu rachunków, bądź jak poczta jest po drodze. Mogę zwrócić za znaczek pocztowy i kopertę. Piszę też dlatego, że teraz w większości miast jest podwyżka biletów i zmieniają się ich wzory. Liczę na wasze dobre serce i chęć wysłania mi tych biletów. Mogą być także bilety wstępu, pkp, pks Całą moją kolekcję można zobaczyć na stronie www.bileciki.org mój email biletybeaty@wp.pl gg 4813773

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie...jest nowelą
ja mam jakiś stary bilet autobusowy, ale nie umiem znaleźć, poza tym kto w dzisiejszych czasach płaci rachunki na poczcie hm może i wysłałabym Ci ale leń ze mnie i mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie...jest nowelą
domyślam się że są, ja do nich nie należę, na szczęście zapiszę sobie ten temat, jak znajdę bilet to CI wyśle fotkę, może się nie nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem, teraz internet robi wszystko za nas :P ale zawsze może być po drodze na poczte np jak sie idzie/jedzie do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×