Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość starsers

Rozwód a moje zarobki!

Polecane posty

Gość starsers

Jestem totalnie zielona w temacie, może też za to że jestem młoda! Otóż............mój mąż złożył pozew rozwodowy, mamy dziecko. Jestem zatrudniona na najniższą krajową a zarabiam w rzeczywistości więcej. Czy mąż będzie mógł jakoś to przed sądem udowodnić, że mam większe dochody???? Czy adwokat z urzędu mi się należy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsers
pomocy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam bliźniaki
Co ma piernik do wiatraka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsers
Mnie to akurat nie bawi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfbvd
wiatrak sie spierniczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak moze ci to udowodnić - np. to co kupujesz na co wydajesz kase ... roznica w tym ile niby zarabiasz na papierku a ile wydajesz bedzie tu np dowodem itd. a co do adwokata nie mam pojecia jak to jest w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsers
Dziękuję Ci za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjubziu
starsers a po co mu twoje zarobki?? chcesz ubiegać się o alimenty na siebie i rozwód z winy męża? jeśli nie to twoje zarobki są zbędne - żądasz ewentualnie alimentów na dziekco, których wysokość jest określana na podstawie uzasadnionych potrzeb dziecka, a dopiero w dalszej kolejności zarobkami ex-męza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjubziu
teraz doczytałam, że to mąż złożył pozwe. rozumiem więć, że rozwód ma być z twojej winy. w tym wypadku zarobki mają znaczenie, o ile mąż będzie domagał się alimentów na siebie. w przeciwnym razie pisz odpowiedź na pozew, w której przedstawisz swoje racje oraz zażądasz alimentów na dziecko w kwocie, którą uznasz za stosowną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
I takie o to kobiety wychodzą za mąż , tworzyć chcą rodzinę ,rodzą dzieci ....i co z tych dzieci będzie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsers
Takie czyli jakie? Panika u mnie wzięła górę, za dużo się nasłuchałam, naczytałam. Tata idealny się ujawnił, patrzcie go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
Moja droga ......za mąż to wychodzi osoba dorosła a co za tym idzie odpowiedzialna. Na pewno przed zawarciem ślubu to jeszcze usłyszałaś o prawach i obowiązkach małżeńskich zarówno przed urzędnikiem USC jak i przed księdzem ...jeśli był ślub kościelny.Pytanie tylko ....co Ty chciałaś usłyszeć?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
Ps .Tobie pomóc to jak przyłożyć rękę do draństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsers
Na pewno przed zawarciem ślubu to jeszcze usłyszałaś o prawach i obowiązkach małżeńskich zarówno przed urzędnikiem USC jak i przed księdzem ...jeśli był ślub kościelny.Pytanie tylko ....co Ty chciałaś usłyszeć????? Co ma moje pytanie do tego? Z choinki się urwałeś? Mężuś święty nie był i łatwo ze mną miał nie będzie za całą masę poniżeń wobec mnie oraz dziecka, zwłaszcza dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsers
Pozatym przepraszam osobo DOROSŁA ale....nie wiesz o co chodzi, nie znasz sytuacji a już próbujesz drania wybielać, w końcu solidarność jąder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsers
Poza tym*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
"""""" starsers Jestem totalnie zielona w temacie, może też za to że jestem młoda! Otóż............mój mąż złożył pozew rozwodowy, mamy dziecko. Jestem zatrudniona na najniższą krajową a zarabiam w rzeczywistości więcej. Czy mąż będzie mógł jakoś to przed sądem udowodnić, że mam większe dochody???? Czy adwokat z urzędu mi się należy???""""" Ja udzielam odpowiedzi na podstawie przedstawionej informacji. Na pewno nie jesteś osobą uczciwą. Pobierasz wynagrodzenie wyższe niż wykazujesz ....tym samym też nie rozliczasz się uczciwie w stosunku do Skarbu Państwa . Może za chwilę zgłosisz się do FA?????? I będziesz narzekała ,że tak mało. Takich jak Ty .....to tam mnóstwo.Nikt uczciwy Tobie ręki nie poda w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×