Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aga.Aga.Aga

Brak zaufania

Polecane posty

Mój facet nie ma do mnie zaufania. To znaczy ma ale bardzo wybiórcze. Właśnie postanowiłam, że zacznę brać tabletki antykoncepcyjne ze względu na wygodę stosowania takiej formy antykoncepcji. Mój chłopak nie ma do nich (mnie) zaufania. Myśli, że bez jego wiedzy mogę je odstawić lub że będę zapominać je brać. On na razie nie chce dzieci, ja bym chciała (on o tym dobrze wie) ale jeszcze nie możemy sobie na to pozwolić a ja głupia nie jestem żeby robić sobie dzieciaka i żyć z opieki społecznej bo nie będzie na chleb, o tym on też doskonale wie. Tylko, że się boi. Rozmawialiśmy o tym dzisiaj i spytałam się dlaczego mi nie ufa, odpowiedział, że jedyną osobą, do której ma pełne zaufanie to on sam. Jak mu powiedziałam, że ja mam do niego 100% zaufania to odpowiedział, że to źle bo powinnam ufać tylko sobie. Zaraz po tym spytałam mu się czy w takim razie mam za nim chodzić i sprawdzać czy przypadkiem mnie nie zdradza to powiedział, że nie rozumiem o czym on mówi. I chyba rzeczywiście nie rozumiem. Najpierw mówi, że sam ma zaufanie tylko do siebie, potem mówi że ja mam mieć zaufanie tylko do siebie a jak mu daję przykład braku zaufania to się oburza, że go nie rozumiem. Czy wy coś z tego rozumiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She.e
Hm...Nie rozumiem go ale ok..:) Jak mu sie nie podoba to powiedz ze koniec z seksem bo sie boisz ze wpadniesz a za wczesnie na dziecko i sam cie zacznie namawiac do tabletek hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On zawsze palnie jakimś tekstem zupełnie nielogicznym i chce żebym go rozumiała o co chodzi. Jeśli mówię mu, żeby się logicznie zastanowił nad tym co właśnie powiedział to kończy rozmowę zdaniem: właśnie dla tego nie lubię większości ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She.e
Ehm..trudny przypadek widze:) wez z nim pogadaj i powiedz ze zwiazek bez zaufanie nie ma sensu i jak sie nie zmieni to predzej czy pozniej sie rozpadnie. bo tak bedzie niestety..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgfd
No ale czego nie rozumiesz? Kazdy powinien ufac tylko sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia2525
Niech leci dalej na gumkach, przyjdzie czas że będzie się prosił o to żebyś brała tabletki. No dziwne to trochę że Ci nie ufa... może za dużo mówiłaś o tym że chcesz dzidziusia i faktycznie facet się wystraszył, to chyba jedyny powód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×