Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karzeł..

Ta historia będzie troche długa, niech wchodzi ten komu chce się czytac

Polecane posty

Gość karzeł..

ale i tak postaram sie napisac to w wielkim srocie bylem z laska szesc miesiecy potem na dwa miesiace wyjechala do anglii ja czekalem na nia i tesknilem za zadna inna sie nie ogladalem ona byla cudowna (wtdy tak myslalem) minal miesiac jak byla w anglii i na skype mi oznajmila ze musimy to skonczyc ze ona jednak nie przetrzyma tej proby czasu czy cos w ten desen, ja pisalem do niej dzwonilem bo ja bardzo kochalem, po dwoch tygodniach ona powiedziala mi ze w ogole nie wraca do anglii bo tu kogos innego poznala bylem bardzo załamany naprawde, a potem powiedziala mi prawde okazało sie ze jednego dnia jak sie nudziła to ogladala moich znajmomych na nk i zobaczyla ze mam znajomego stareg dobrego kumpla z liceum ktory mieszka w dublinie, ona tez tam byla, i ona do niego napisala!!1 szok kompletny, przepraszała mnie, ale mowila ze nie mogla wytrzymac bez seksu, ze on jej pisal ze widzial ja ze mna i ze ona taka dziewczyna związala sie z takim kims... mam dosc zycia, ale nienawidze jej, ona glupia mnie jeszcze przepraszala usunalem jej numer, usunalem nk, jestem zdruzgotany ona jest zwykla dziwka, musialem sie wyzalic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karzeł
tylko się żaliłem, nie oczekiwałem, żadnej porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karzeł
no nie dowaliliscie mi, nie oczekiwalem zadnej porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zasługiwała na Ciebie.. Nie przejmuj się. Na pewno poznasz kogoś z kim będziesz jeszcze szczęśliwy i ta osoba będzie potrafiła docenić Twoje starania... Taki chłopak jak Ty to teraz SKARB...:-) Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez przesady można wytrzymać ten miesiąc.. A nie zdradzać bo brakuje seksu.. Jak tak można???? Moim zdaniem ta dziewczyna jest DNEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cobainowa
to bzdura ze bez seksu nie mozna zyc. a wlasnie ze mozna. widocznie nie darzyła cie takim uczuciem jak ty ja darzyłes.. a ona chyba szukała wrażeń w lozku. nie no MIMO ZE JESTEM DZIEWCZYNA TO SĄDZĘ ZE z takimi dziewczynami na stos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×