Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fstydka

Wstydliwosc

Polecane posty

Gość fstydka

Jestem strasznie wstydliwa jesli chodzi o seks...a nie jestem juz nastolatka:O Juz sama to slowo wywoluje u mnie popłoch i ogromne rumieńce na twarzy...Jak to przełamac? Wiem,ze problem ten ma swoje korzenie w dziecinstwie, w moim domu seks to byl temat tabu...Mam juz sporo ponad 20 lat,a nigdy nie bylam w zwiazku no i nie mam doswiadczenia w sprawach seksu,mysle ze to dodatkowo poteguje ten wstyd...W dzisiejszych czasach kiedy wszystko kręci sie w okól jednego,to ciezko sie odnalezc takiej osobie jak ja. Pewnie mnie tu zaraz zjedziecie,ale co tam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem nic
co napisalas dziecinko:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEstem kopią Ciebie ;] Chyba potrzeba czasu do tego. Każdy inaczej dojrzewa do niektórych spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu sie nie ma czego wstydzic, tu trzeba działac :) Dziewczyny, wstyd schowajcie głeboko w kufrze na strychu i korzystajcie z zycia. Nie twierdze, żeby od razu hop do wyra z kimkolwiek... ale w dzisiejszych czasach kochac sie to nie wstyd, to czysta przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fstydka
No tak,napisalam,ze jestem wstydliwa i od razu do mnie 'dziecinko'.Ale ja juz nie jestem dziecinka, tylko mam 26 lat. Gdyby to wszystko bylo takie proste, 'schowac wstyd do kufra' to bym nie pisala w ogole o tym. Ale zreszta,niewazne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaaa jaaasne
Kamil 21 ale ty jesteś pojeebany. Masz rzekomo 21 lat wiec co tu kurva robisz? Zamiast trzepac kapucyna siedzisz na forum dla zdewocialych i podstsrzalych koorew. Nie żal ci życia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga88888887654421
jakbym czytała o sobie i jeszcze ten sam wiek przybij piątkę ;) nic nie dodam, wszystko ujęłaś a wstyd może przełamiemy niebawem..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość %^$%!sada
a jakie macie relacje z płcią przeciwną? dotykałyście kiedyś mężczyzne innego niz brat czy ojciec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorszy jest pierwszy...
raz. pozniej juz zgodnie z zasada, ze: 'CIALO RAZ PUSZCZONE W RUCH DALEJ...PUSZCZA SIE SAMO' kiedys bylem tez z taka 'cnoteczka'. przez pierwsze pare tygodni zawsze musiala miec cos na sobie (najczesciej koszulke) - wtedy nie czula sie 'naga' - po jakims czasie jej przeszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fstydka
czasem moj tato pozawala zebym go dotknęła w penisa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×