Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bruneti1

Stewardessa PRACA!!

Polecane posty

Gość bruneti1

DZiewczyny powiedzcie jak zostac stewardessa?? Czytałam juz na wizzar i troche w LOCIE i na jakis szkołach szkoleniowych dla stewardes ale chce poznac opinie stewardes lub stewardów. Gdzie najlepeij zacząć jak to wyglada itp ? Jesli chodzi o warunki spełniam oczywiscie. Dwa języki skończona filologia , była modelka, w pełni dostosuje sie do czasu pracy. Tylko pomóżcie gdzie najlepiej wysłać CV do jakich firm gdzie sie zarabia dobrze gdzie sie najlepiej pracuje? pozdrawiam serdecznie i prosze o rzetelne odpowiedzi. B.B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnnaaaa
zapewne temat nie aktualny. jest szereg kryteriów jakie musisz spełniać - często w ogłoszeniach linie lotnicze chą pozyskać ludzi ze znajomościa kilku jezykow, jak zaczynałam znałam jedynie j. angielski, mimo tego przyjeli z otwartymi rekami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenisa
najlepsze są kursy prowadzone przez firmę www.aviationresources.com.pl bo oni od razu kontaktują z liniami lotniczymi i po kursie można latać na kursach krajowych i zagranicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankola
Spróbuj może w LOT, jak czytałam na forum gowork.pl/opinie_czytaj,302721 to akurat mają otwartą rekrutację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×