Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość morenaaa

serial V-Goscie czy bedzie 3 sezon?

Polecane posty

Gość morenaaa

ogladnelam na internecie dwa sezony tego fantastycznego serialu o przybyszach z kosmosu. Bardzo mnie wciagnal mimo, ze zwykle nie przepadam za gatunkiem saens -fiktion. Czy ktos sie moze orientuje czy bedzie nakrecany trzeci sezon???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest płytko
Z tego co wiem, to nie będzie 3 sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morenaaa
ooooooooooo super! dzieki za swietna stronke!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co się orientuję to V zakończono na 2 sezonie. Na początku września wypuścili kilka odcinków, a potem trzeba było czekać do marca na kolejne, ponieważ stacja nie zaakceptowała scenariusza. Mieli kończyć na pierwszym sezonie, ale jednak nakręcili drugi. Finałowy odcinek dwójki pozostawił otwarte zakończenie, jednak wydaje mi się że kontynuacji nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiramisuuuu
oj szkoda by bylo jakby nie krecili 3 sezonu...lub choc kinowej wersji z jakims fajnym zakonczeniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrs
jesli to jest remake (a jest:)to musi byc sezon3 inaczej byloby bez sensu nagrywac cos co nie zostanie wyjasnione.W 1 wersji wygralismy z obcymi a jako ciekawostke podam ze wystapil w orginale wspanialy freddy kruger (Robert Englund)jako jaszczur ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja właśnie też oglądnełam ten serial i bardzo mi się spodobał, dlaczego go przerwali napewno miał wielu ogladających - szkoda:( co trafie na jakiś fajny serial s-f to po 1 lub 2 sezonach kasują produkcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ujawniono za dużo prawdy..

Serial ujawniał za dużo prawdy odnośnie wielu aspektów życiowych: szczepienia, kontrola umysłu, technologia do kontroli monitorowania wystarczy sie rozejżeć do okoła, skok technologiczny naszej obecnej cywilizacij jest olbrzymi z porównaniem poprzednich epok może ktoś dał nam tą wiedze, wielu generałów twierdzi że technologia wojskowa wyprzedza technologie społeczną o 2 tys lat 😕 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×