Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kairka

Drogeria natura - co warto kupić

Polecane posty

Zróbmy listę rzeczy, które warto kupować w drogeriach natura :) Myślę, że przyda się to wielu kobietom, które nie mogą się zdecydować na zakup jakiegoś kosmetyku, bojąc się, że okaże się niewypałem. Aktualna gazetka z Natury http://www.promoceny.pl/gazetka/drogerie-natura-5015/p/1/ Będę je tu wrzucała za każdym razem jak tylko się pojawi nowa :) Zapraszam do dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia5903
Mają dobre błyszczyki do ust i korektory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i sru i fru
Lubię peelingi owocowe te w cenie ok5pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareszcie lato
Drogeria Natura lepsza od Rossmana .Uwielbiam kosmetyki essence,katrice,kobo .ŚWIETNE I TANIE SZCZEGÓLNIE PODKŁADY ESSENCE FANTASTYCZNE.Ostatni zakup to lakier brązowy za 5,90 flamaster do ust (efekt jak po permanentnym makijażu)super cienie ,fajny błyszczyk KOBO lekki mleczny róż -pięknie wygląda na ustach -powiększa je ,bronzery i rozświetlacze -naprawdę są super !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa dżyzga ;)
a mi nie podpasowały kosmetyki KOBO :) teraz będę próbować essence - znajdę dobry podkład i puder do skóry suchej? trochę kryjący, na zimę. ja lubię balsamy Natury, za ok 3,5 zł 250 ml (chyba był w promocji, w każdym razie śmieszna cena) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio dostałam zielony cien sypki firmy KOBO, jest świetny!!! Ciekawi mnie jak jest z innymi kosmetykami tej firmy? CZy ktoras z was uzywala bazy pod cienie tej firmy? Gdzie moge ja kupic "na miescie" bo w necie to wiem allegro rządzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam kosmetyki KOBO Professional w Drogerii natura - często są promocje:) bazy pod cienie nie używałam, ale inne kosmetyki i owszem:) JEstem zadowolonai polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bardzo lubie superpharm, rossmannem nie pogardze:) a w drogeriach natura mam swoja ulubiona firme KOBO wiec po to tam chodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×