Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rodzinieee

ile razy w tyg macie mieso na obiad?

Polecane posty

3 razy w tyg. obiad z mięsem+raz w tyg. ryba (to w sumie też mięso). W pozostałe dni wybieram warzywne dania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6/7 mąż nie jada ryb a warzywa to dla niego nie obiad. Za to staram się żeby zawsze do obiadu była świeża surówka lub jakiś inny warzywny dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 2-3, mąż 5
U nas jest różnie, zależy od pory roku. W "ciepłych" porach roku zup praktycznie nie jemy, mąż je mięso mniej więcej 5 razy w tygodniu (bierze obiad do pracy), ja 2-3 razy. 2 razy średnio jemy rybę, a ja w pozostałe dni warzywa, mąż je warzywa oprócz mięsa, a ja zamiast. Po pracy, wieczor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 2-3, mąż 5
Ucięło więc jeszcze raz :o U nas jest różnie, zależy od pory roku. W "ciepłych" porach roku zup praktycznie nie jemy, mąż je mięso mniej więcej 5 razy w tygodniu (bierze obiad do pracy), ja 2-3 razy. 2 razy średnio jemy rybę, a ja w pozostałe dni warzywa, mąż je warzywa oprócz mięsa, a ja zamiast. Po pracy, wieczorem jemy najczęściej jakąś sałatkę czy inne lekkie danie, albo w ogóle nic. W zimie jemy podobnie, tyle że na wieczorny posiłek zawsze jest zupa - najczęściej gotuję na dwa dni, w zimie kocham zupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupa albo wcale albo 2 razy w tygodniu( bo jesli już to na dwa dni ma być) Gęsta i pożywna:grochówka,żurek,gulaszowa,kapuśniak.Reszta to mięsko,głównie wieprzowiana i ostatnio kotlety z piersi,bo niejadek polubił.Ja drobiu nie lubię a po diecie to mam odruch wymiotny ;p ryby-1,2 razy w miesiącu- rodzinka nie lubi a ja-po diecie- nie naciskam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doszedłem do wniosku, że na naszym stole rodzinnym mięso powinno pojawiać się często, choć w znacznie wyższej jakości. Jesteście w stanie polecić jakieś sklepy / hurtownie lub zwyczajnych producentów wędlin i przetworów w wysokiej jakości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypeirdalaj z tą podkładką pod spam!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×