Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dekalogowata

Zapchaliście mi skrzynkę.

Polecane posty

No, prawie. Siedzę w domu, przemoczona i zabójczo znudzona. No to wejszłam. Czy to forum nadal tapla się w dawnym (zupełnie jakby nie było mnie 2 lata) gówienku? Przygotowanam, mam kaloszki w panterkę. I korek w dupie, bo obiecałam sobie, że nie będę więcej obsrywać kafe. Miałam już na amen nie wracać, ale chyba żem uzależniona. Cze, mondzioły.🖐️:D Mam wyjątkowo dobry humor, bo na ekranie telewizorka rozjebałam muchę na czole Muchy.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonna woźnego
nooo.....nareszcie coś się dzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już myślałem, że nie dożyje tej chwili, własnie uszczęśliwiłaś następna osobę na tym łez padole 👄 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O moje zdrowie nikt się nie martwi. Wiesz, Twoje zdrowie było ostatnio tematem przewodnim, stąd pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest temat o życiu erotycznym??? :) jak masz problem że ci ktoś skrzynkę zapchał to wybierz się do "rozmów w toku" a nie forum o takim temacie będziesz tylko zaśmiecać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen, moja psychika od zawsze budziła niezdrowe zainteresowanie otoczenia. Ale, jak to się mówi, dzięki temu mam rozbudowane życie wewnętrzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka, radziłabym Ci samej się tam wybrać, Drzyzga miałaby kontrowersyjny materiał na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś mnie słyszy..........? hm , kiedyś może trafisz ja z tamtad właśnie wracam brrrr jak zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza, no to lipa. Sugar, niemożliwe. To oni wyrzucili bidnom sierotkiem.:( Słodka, what? Zgubiłam wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×