Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AmbitnaAnia

OPIEKA MEDYCZNA ale prywatna

Polecane posty

Gość AmbitnaAnia

Kochane forumowiczki, chciałam poruszyć pewien temat w oparciu o własne doświadczenia związane z NFZ. Razu pewnego rozbolało mnie kolano - gram w tenisa, to w sumie normalne - no i poszłam do lekarza. Znaczy do lekarza pierwszego kontaktu. No i wszystko fajnie, nadwyrężone to i tamto i w ogóle - do specjalisty! Za pół ROKU!!! załamałam się i poszłam prywatnie - no i kosztowało mnie to ... 150zł. w miejscowości, która liczy niecałe 100 tys. mieszkańców! A wizyt miało być więcej:-( więc zaczęłam szukać alternatywy - i znalazłam SIGNUM PRO7 - ja nie chcę tu robić żadnej reklamy, ale zaczęłam z nimi współpracować, ubezpieczyłam pół rodziny, zarabiam kasę i mam opiekę medyczną tyle ile chcę a płacę jako Partner ... 40zł miesięcznie. jeśli któraś z Was jest zainteresowana pracą to piszcie na anna_dzikowska1@wp.pl a jeśli tylko ubezpieczeniem http://www.oferta.omsignum.pl/annadzikowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmbitnaAnia
1 - jest, wypełnia się ją, gdy człowiek sie zdeklaruje na konkretny pakiet - oczywiście my wiemy najlepiej co nam dolega, na musiałam mieć np. ortopedę 2 - 70 ale z tego co wiem istnieje możliwość podwyższenia (nie ode mnie ona zależy ale to odgórna decyzja bo ogólnych badaniach organizmu) 3 - tak 4 - jeżeli pobyt jest długotrwały to wtedy w grę wchodzą placówki polmedu (niestety nie w każdym mieście), pobyty krótkotrwałe są podciągane pod chirurgię jednego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiorek2010 , już ty dobrze wiesz co ja widzę . ja widzę ciebie ty oszuście !UWAGA !!!! Kasiorek2010 to oszust !!!!!!! v i k t o r f o l o m e y e w wystarczy wpisać w Google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Ani czy dobrze rozumiem , że ta polisa pokrywa koszty pobytu w szpitalu dla osoby nie posiadającej ubezpieczenia zdrowotnego w ZUS ? Czy gdzieś można zapoznać się z pełną treścią takiej umowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Ani czy dobrze rozumiem , że ta polisa pokrywa koszty pobytu w szpitalu dla osoby nie posiadającej ubezpieczenia zdrowotnego w ZUS ? Czy gdzieś można zapoznać się z pełną treścią takiej umowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy też dobrze kojarzę , ale czy to ta właśnie firma kilka lat temu sprzedawała za astronomiczne pieniądze assistance , które na całym rynku były gratis lub za symboliczną złotówkę ? Jeśli się mylę , to przepraszam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmbitnaAnia
widzę, że rozgorzała dyskusja na jakiś straszliwie odmienny temat :-) włożyłam kijaczek w mrowisko nie zdając sobie z tego sprawy :-) a tylko niewinnie zapytałam :-) a poważnie to firma działa od 2008 więc chyba jeszcze nie zdążyła nabroić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Aniu , czy odpowiesz na moje pytanie ? Aha , poszperałem trochę po forach . Opinia ? fatalna :( Na stronce którą podałaś po za bełkotem marketingowym nie ma kompletnie nic :( A chciałbym : -informacje o firmie /a to jest standardem/ -informację o produkcie /warunki ogólne/ Więc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci CMSF - zerknij na ich ofertę . Być może akurat tego szukasz. Mam kilku znajomych którzy regularnie chodzą do nich na badania i nie narzekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaZuc22
@gość 2018.07.16 Potwierdzam, też wiele dobrego o nich słyszałam. Ostatnio znajoma znajoma męża nam ją polecała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×