Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pracownik32

Moja firma ma 4 prezesów i 3 dyrektorów. Czy to megalomania?

Polecane posty

Gość pracownik32

Pracuje w firmie handlowej, która zatrudnia 2 pracowników ( ze mną 3). Wyobraźcie sobie, że jest w niej wyznaczonych 3 wiceprezesów, prezes oraz 3 dyrektorów działów, które nie funkcjonują. Dla mnie to jest jakieś dziwactwo. Zwłaszcza, że część tych prezesów są jednocześnie dyrektorami i są rodziną. Założę się, że każdy z nich ma wysokie pensje. Na na szczęście jestem zatrudniona w tej firmie przy projekcie Unii Europejskiej i wynagrodzenie idzie dla mnie z kasy Unii Europejskiej. Żal mi tylko tych dziewczyn, które otrzymują setki maili od prezesów jacy jesteśmy zajeb.... Stawiają im wielkie cele handlowe. W zasadzie nie wykonalne. Tego nie da się opisać. Czytając te maile od prezesów poczułam jakby prali mi mózg. To trochę jak sekta rodzinna. Np. Otrzymałam maila od wiceprezesa, który wychwala pracę i zaangażowanie drugiego prezesa i jednocześnie dyrektora (zresztą jego syna) tytułując sobie per Panie Prezesie oraz Panie dyrektorze. To chore przecież to rodzina. Podobna sytuacja była kiedy zobaczyłam oficjalne pismo na stole wiceprezesa i dyrektora w jednej osobie, które wychwalało jego zaangażowanie, otrzymane od jego ojca, który jest kolejnym wiceprezesem i dyrektorem w tej firmie. Tym bardziej dziwne to było, ponieważ oni razem mieszkają i nie widzę potrzeby aby ojciec pisał pisma do syna i gratulował jego dobrej pracy. Dla mnie to typowa megalomania. A jakie Wy macie przypadki megalomanii swoich podwładnych? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik32
Podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeregowa pracownica
u mnie szefostwo obdziela sie laurami i premiami za brudna robote, ktora wykonali i wykonuja nadal szeregowi pracownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik32
To normalka w formie. A ilu pracowników zatrudniają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×