Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magnum1.

Topik netowych Przyjaciół (wersja erotyczna:) )

Polecane posty

Witam Was[cześć])).Długo zastanawiałem się nad tytułem tego topiku:) Wymyśliłem taki i zapraszam Was do pisania tutaj.Chciałem stworzyć topik gdzie będą się spotykać ludzie o wszystkim i na każdy temat,gdzie będzie się szanować czyjeś poglądy,pisać w kulturalny sposób ,bez wzajemnej złośliwości.Gdzie będziemy odpoczywać po trudach dnia codziennego w atmosferze wzajemnej życzliwości.Wydaje mi się ,że każdy z nas potrzebuje chwili wytchnienia odreagowania stresów,szczypty humoru.Na takim topiku można by było pisać o wszystkim o kłopotach, rozterkach oraz o tym co nas nurtuje,cieszy... a doza erotyzmu też by nikomu nie zaszkodziła przekazywana w sposób nie obrażający czyjejś godności,przekonań.Topik gdzie ludzie otwarci są na polemikę i nie obrażają się z byle powodu.O takim topiku zawsze marzyłem,gdzie można się bawić,śmiać, pisać i odpowiadać na maile...Po prostu bawiąc się odpoczywać...Być może jestem takim,,ostatnim Mohikaninem",który jeszcze wierzy w netową Przyjaźń przez duże P... Rozumiem ,że większość z nas zasiada przed komputerami wieczorami,więc mam cichą na dzieję ,że topik będzie ożywał właśnie wtedy...a Szanowne Moderatorki/Moderatorzy go nie usuną dla kaprysu ludzi którzy przesyceni są nienawiścią lub swoimi kompleksami...Zaczynam go w niedzielę...Mam nadzieję ,że znajdą się ludzie ,którzy myślą podobnie jak ja...Miłej niedzieli Wszystkim ,którzy tu zajrzą i będą zglądać.Wierzę ,że znajdą się tacy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja z chęcią przysiadam 🖐️ Tym bardziej, że pogoda dziś jazzowo-barowo-łóżkowa.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pseudona -> a w dodatku nie ma żadnej która by chciała też pospać w moim/jej łóżku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genialny pomysł :) w takim razie i ja wystawię nos spod kołdry i posłucham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie ma chętnych?? Pospać zawsze i wszędzie można, jeśli oczywiści o spanie chodzi 😴 :P No ci...sza na ten przyklad juz przysypia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hankeaa
Bardzo oryginalny pomysł. Dołączam się, bo co mi tam :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskawka tobie tez!! Tylko z tym słońcem coś kiepściutko... z drugiej strony można pod kocykiem leżeć i przytulać się bo zimno...to rozgrzać się trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja na rozgrzewke dowcip erotyczny wkleję :) Na balu u carycy Katarzyny, Natasza Rostowa rozkręciła się, pląsy, podskoki, rozkrok - i szpagat. No i muszelka do parkietu się zassała. Na, to zebrali się panowie oficerowie, próbują Nataszę od podłogi oderwać - nie wychodzi. Mocno przyssało. Myślą - co robić. - Trzeba, - mówi Piotr Biezuchow, - piętro poniżej w suficie dziurkę przewiercić, by powietrze w pochwę się dostało. - Czy Ty głupi? - wszyscy zakrzyknęli przerażeni, - Nas caryca powiesi za zniszczony parkiet. Remont niedawno zrobili, parkiet z importu. Porucznik Rżewski rzekł na to: - To może Nataszę popieśćmy, podniećmy - jak się ona podnieci, pojawi się śluz, wtedy ją do kuchni przepchamy, a w kuchni parkiet i tak do wymiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kindżalowy
Nareszcie ktoś wymyślił fajny topik :) echh,brzydka pogoda,ale przynajmniej mam ciepło w pokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich :)))) Truskawko😘 Pseudona😘 Cisza😘 Hankeaa😘 Witam facetów i wszystkich ,którzy mam nadzieję będą tu zagladać...Cieszę się i dziękuję Wam,ze przyszliście.Pamiętajcie tylko ,ze to nie jest,, mój" topik.To jest topik NAS wszystkich... Miłej niedzieli Wszystkim.ja sam wpadnę trochę później bo niedzielne obowiązki rodzinne wzywają..ale mam nadzieję ,że będziecie tu przychodzić..zostawiam Wam więc kawę{____}? i do miłego spotkania)))):Da dla tych którzy wolą piwo zostawiam: http://images.pictureshunt.com/pics/h/heineken-10278.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze cos fajnego i więcej juz nie smiecę, ale tak mi sie spodobało że nie mogłam sie powstrzymać :) Słuchaj dzieweczko! - ona nie słucha. Przesunął więc rękę z piersi do brzucha Buch - jak gorąco! Uff - jak gorąco! Ty żeś tu w nocy? To ty Jasieńku? Jam ci najdroższa! - Wchodź pomaleńku! W szedł w nią powoli jak żółw ociężale. Ruszył - dwa razy - tak wolno, ospale. Szarpnęła się trochę - przyciągnął z mozołem, Nogami się zaparł o krzesło za stołem... I teraz przyspieszył, i pcha coraz prędzej, I dudni,i stuka, łomoce i pędzi. A dokąd? A dokąd? A dokąd? Na wprost! (Klęczała wygięta w pozycji "na most"). A on ją w tę szparę, w ten tunel, w ten las. I śpieszy się, śpieszy, by zdążyć na czas. Aż łóżko turkoce i krzesło też puka, A Jasiu ją stuka, i stuka, i stuka. Tak gładko, tak lekko, tak calem za cal wyjmował i wkładał ten narząd jak stal. A ona spocona, zziajana, zdyszana poległa na plecach, uniosła kolana. Zdziwiona tym wszystkim, co tu się z nią dzieje. I pyta się Jaśka, i pyta i śmieje: A skądże to, jakże to, czemu tak gnasz!? A co to to, co to to, co mi tu pchasz!? Że wali, że pędzi, że bucha, buch, buch!? Ach jakże, ach jakże, ja lubię ten ruch! I gna ją, i pcha ją, i akcję swą toczy, I tłoczy ją, tłoczy ją Jasiu uroczy, Nagle.. świst. Nagle... gwizd. ... raptem; buch! Ustał ruch. Oj, gdzie mi zniknąłeś! Chcę jeszcze Jasieńku! Próbuje go znaleźć swa ręką po ciemku. A on już bez ducha, juz śpi nieboraczek, malutki, skulony, choć akt nie skończony! Więc strzela o pomoc wokoło oczyma. I dziwi się temu, co w ręce swej trzyma. I płacze, narzeka na los swój niewieści, wiec sama ze sobą zaczyna sie pieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vera..jesli usuną to może ktoś z was założy podobny metodą pączkowania:) tej,, grzybni" nie da się zatrzymać..trochę wiary w ludzi...ja ją jeszcze mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgubna nie zgubna ale spróbowac warto... wiekszość topików to nuda, dno i chamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ci...sza -> ale i tak chyba lepiej polizać naturalnego :P zresztą fajne torty ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W coś trzeba wierzyć Vera:) i myślę ,że Ty również w coś wierzysz, a wiara czyni cuda:) Czasem nie chcemy tego przyznać...nawet przed sobą samym,a co dopiero przed ludźmi:)...życzę Ci wszystkiego dobrego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×