Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka se jedna gaga

umowa na czas określony 6 miesięcy z klauzulą

Polecane posty

Gość taka se jedna gaga

Czy ktoś wie, jak wygląda umowa na czas określony 6 miesięcy z klauzulą na 1 miesiąc wypowiedzenia? Co jeśli chciałabym zmienić miejsce zamieszkania(uciekając przed zimą), czyli zmienic pracę? Bo doczytałam się, ze taka klauzula nie ma mocy w wypadku tak krótkiej umowy. Czy ktoś znalazł się w podobnej sytuacji/podobnej umowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka se jedna gaga
ee.. Moze jakaś sugestia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka se jedna gaga
proszę o porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klauzule to by ci raczej chyba
dali 2tyg.jesli chodzi o okres wypowiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka se jedna gaga
klauzule to by ci raczej chyba dali 2tyg.jesli chodzi o okres wypowiedzenia Ale podobno ona nie ma miejsca w umowie na 6miesięcy.. Jeśli takową ktoś miał i miał kłopot z wypowiedzeniem, to proszę o jakiś znak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie .....tak
z tego co wiem umowa na czas określony powyżej 6 m-cy może miec taką klauzule zaś umowa na okreś 6 m-cy nie ma możliwosci zawierania takiej klauzuli i musi rozwiązac się po upływie 6 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie .....tak
'Bo doczytałam się, ze taka klauzula nie ma mocy w wypadku tak krótkiej umowy. Czy ktoś znalazł się w podobnej sytuacji/podobnej umowy?" tu nie chodzi o "krótkośc" .. po prostu umowa na okres 6 m-cy i krótszy nie może byc wypowiedziana ( chyba że dyscyplinarnie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka se jedna gaga
nie nie... tak Tzn, że firma w której się zatrudniłam troche leci ze mną w ch.. Czy nie wiem, sami nie wiedzą. A za porozumieniem stron, mogą mnie puścić? No jakaś głupia sytuacja, to co, nie mogę odejść z pracy jestem jak więzień? Dziwna sytuacja doprawdy. Czyli umowa o pracę do 6ściu miesięcy, nawet z klauzulą o wypowiedzeniu nie ma mocy sprawczej prawnie:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech Ci dadza na 6mies.bez je
dnego dnia to bedzie mozna umiescic klauzule o 2tyg.okrsie wypowiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×