Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w sumie to nie problem

dziwny problem, chodz NIE problem z 3mc dzieckiem

Polecane posty

Gość w sumie to nie problem

Moj maly w nocy spi mocnym snem i nie ma pproblemu ale je co 3 lub 3,5 h, wiem ze to normalne bo jeszcze jest maly ale on robi dluga przerwe tak nad ranem nawet do 6h! jak teraz np jadl o godz ok 4-5 nad ranem i do tej pory nic. obudzil sie pobawil i zasnal. moje pytanie brzmi czy da sie jakos przesunac ta dluga przerwe na noc zeby mogl spac spokojnie caly ten czas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetkaaaaa
szczerze ? wątpię :) mój ma przeszło 6msc a też je w nocy... nawet kleiki nie pomagają bo musi się o danej godzinie obudzić i koniec kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie to nie problem
ja tez mu zagszczam itd i tez nic, raz przespal 5,5 h od 21 do 2.30 ale tylko dlatego ze od 16 nie spał ale to tylko raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdvdfbfd
dawaj wode a nie mleko w nocy ale to bym zaczela z starszym dzieckiem robic zeby sie w nocy nie budzilo moj jak mial 4 miesiace zaczelam dawac wode zamiast mleka o 5 wiec sie potem na nie nie budzi dostal do 7,8 wtedy dostal mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdvdfbfd
albo smoczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie to nie problem
moj ma za kilka dni 4 mieisace. ale on grymasi, woda, herbatka a nawet rzadkie mleko (jedna miarka) mu nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie to nie problem
jak mial smoczek to i tak sie budzil nawet jak chcialam mu wlozyc spowrotem ( bo wypluwa) to tez nic musial jesc, a od jakiegos czasu nie chce smoczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetkaaaaa
na mojego też żadne herbatki, wody i smoczki nie działają musi dostać o danej godzinie mleko bo inaczej wpada w histerię i jest po spaniu na 2-3 godziny bo się rozbudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie to nie problem
no to moze ma taki urok.... trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie to nie problem
dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetkaaaaa
mój do 5msc budził się w nocy dwa razy teraz raz więc jestem dobrej myśli...moja chrześniaczka też ma przeszło 6msc i też jeszcze budzi się na mleko ... podejrzewam, że takie uroki i dzieci z tego prędzej czy później wyrosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×