Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pan krab

Jak sprawdzić kto pisze z gg albo skype?

Polecane posty

Gość pan krab

tak jak w temacie - dodam tylko ze zwykła wyszukiwarka gg albo skype nic nie da, bo nie ma tam zadnych info... tak mi przyszło do głowy, ze zpaytam, po tym temacie z H&M i skanem dowodu osobistego... może ktoś wie coś na ten temat... od około 3 lat pisała do mnie osoba z gg i ze skyoa - niby moja dawna kolezanka, podawała dozo faktow ze swojego życia, pisała o mezu, i miedyz innymi o ich zabawach erotycznych, swingowaniu itp... na poczatku się burzyłam,a le potem zaakceptowałam, zę ludzie są rozni imają rozne upodobania... potem wysyłała mi zdjecia swoje, meza doś niedwuznaczne, namaiwa ła na seks itp... ja ją zawsze zbywałam, mowiła wprost ze mnie to nie interesi... w koncu zaproponowała mi prace u siebie w firmie niby... ja ogolnie wszio traktowałam z przymruzeniem oka, ale zaczełam troche sprawdzac w necie szukac.. o firmie ani w widu, ani slychu.. zresztą nie to jest najwazniejsze... teraz ta soba mowi ze to nie była ona, tylko jakaś inna kolezanka i znjaoma tej powiedzmy Ewy, ktora do mnie pisała...ze chciała im zrobić na zlosć, bo coś tam.. ja trochę myslę, ze to jednak była ona i teraz chce się wymigać.. zwlaszcza ze posiada info z rozmow z roznych kot rownież na fejsie - kiedy rozmiawiałam z jej mezem, ktory probowął mnie przekonać, ze to nie ta Ewa a ze ktos się podszywa... od znajomych wiem, ze oni tez dostawali takie zdjecia... chciałabym namierzyć tą osobę, sprawdzić jakoś... tylko nie wiem jak, czy to mozliwe w ogole... sory za dlugi post...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×