Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cepeliadka

gdzie kupie niedrogo biustonosz do karmienia

Polecane posty

Gość gość
W Lidlu były miesiąc temu (marki Jolinesse). Kilka rodzajów w różnych kolorach. Jeden z nich był przepiękny. Nie wiem, czy jeszcze są, ale można spróbować znaleźć w mało obleganym punkcie, gdzie może nie zostały do końca wykupione. Ewentualnie są też w bardzo dużych Rossmannach (marki Babydream). Zwyke proste. Białe i czarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Lidlu były miesiąc temu (marki Jolinesse). Kilka rodzajów w różnych kolorach. Jeden z nich był przepiękny. Nie wiem, czy jeszcze są, ale można spróbować znaleźć w mało obleganym punkcie, gdzie może nie zostały do końca wykupione. Ewentualnie są też w bardzo dużych Rossmannach (marki Babydream). Zwyke proste. Białe i czarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szcxzęśliwa mama
Ja ostatnio kupiłam sobie biustonosz do karmienia....dziewczyny w gdyni na świętojańskie jest sklep christelle i tam mają fajny wybór. Ja jestem zadowolona,a koszt nawet ok.60 zł. Mają też strone w internecie.Pamiętajcie że odpowiedni stanik ma wpływ na wygląd naszego biustu po ciąży i karmieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimowo83
Moim zdaniem najtaniej znajdziesz w necie:) Ja kupowałam BabyOno fajne a niedrogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam Alles, w necie ok 60-70 zł. nie wiem czy to drogo, na pewno taniej niż w triumphie, a zdecydowanie ładniejsze wzornictwo. Nie wiem na jakiej podstawie ktoś tu pisze że są do niczego, bo mój wcale nie jest rosnący, jest normalna (bardzo szeroka) rozmiarówka. I ma specjalne fiszbiny, z takiej grubej żyłki. Biust dobrze wygląda, a staniki są dobrej jakości. Używam od 3 miesięcy, non stop w praniu i nic się nie zniszczyły. Do tego są bardzo ładne. Ja miałam ten problem, ze ciężko było mi znaleźć biustonosz z dużą miseczką i małym obwodem i żeby jeszcze jakoś wyglądał. Mówcie co chcecie, ale ja czuję się lepiej jak mam na sobie ładną bieliznę, a nie bawełniany rozciągnięty cyckonosz, nawet jeśli to ma być biustonosz do karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez polecam alles. Tanszych nie ma sensu kupowac bo sie szybko niszcza i rozciagaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten baby ono dosyć fajny, taki sportowy. Lubię taką bieliznę ale jeszcze pomyślę jaki wybiorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwellka
Najtaniej to chyba w necie się dostanie, ale moim zdaniem trzeba jednak biustonosz przymierzyć najpierw... Te BabyOno miałam, były świetne, a kupowałam je stacjonarnie w sklepiku na bazarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wartowydacwiecej
Wszystko zależy co rozumiesz jako "niedrogie". Ja, gdy karmiłam to próbowałam kilku firm, i w zasadzie rozmiarówką i wygodą przekonał mnie Alles. Cena to około 100-150 zł. Jak na porządny stanik - który możesz nosić też nie karmiąc, to naprawdę dobra cena. A materiał jest wytrzymały i przede wszystkim są wygodne. Teraz mam od nich również staniki z innych linii. I naprawdę polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adalruna
Fajne i bardzo niedrogie biustonosze do karmienia można kupić tutaj: http://www.baby-line.pl/bielizna-c-7_37.html Polecam bo są bardzo dobrej jakości, z materiałów miłych dla skóry; poza tym to biustonosze bezszwowe, czyli chyba najwygodniejsze. Klapki na piersiach łatwo i szybko można odpiąć, a po karmieniu zapiąć, a ta bardzo ważne (nie wszystkie modele są tak bezproblemowe). Plusem jest też to, że bez problemu można dobrać odpowiedni rozmiar. Polecam wszystkim mamom karmiącym i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale glupoty- duzo drozej niz w zwyklym stacjonarnym sklepie na tej reklamie powyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazłam tutaj: http://www.lovemum.pl/ Jest kilka tańszych kilka droższych ważne, że wszystkie dobrze trzymają biust. Trzeba tylko dobrać odpowiedni rozmiar. Po kontakcie z obsługa sklepu udało mi się dobrać idealny dla mnie rozmiar i model. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaOlaA
Za 32 zł można kupić Biustonosz MK zwykły, biały mi wystarcza w all-bielizna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze kupuję z Allesa i mogępole cić, bo są super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję stanik do karmienia z triumph . mam i świetnie się sprawdza. na różnych stronach internetowych są w promocjach . http://www.ekubas.pl/produkt-878,-Mamabel_Plain_P.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martucha86

Ostatnio kupowałam stanik  na wyspabielizny.pl i z tego co widziałam mają bieliznę dla karmiących :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

...ALAJ trolico spamerska! 🤬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita B

Ja kupiłam model usztywniany Mama Kelly firmy Alles, w sklepie internetowym cena 89zł więc chyba niedrogo jak na usztywniany https://www.biustonoszemama.pl/a17-Biustonosz-do-karmienia-Mama-Kelly-White.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×