Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość opatulona z kubkiem choco

w koncu bedziemy mieli dom!!!

Polecane posty

Gość opatulona z kubkiem choco

pisze bo chce sie podzielic moim szczesciem:) dzis dostalismy wiadomosc, ze nasza oferta kupna dzialki zostala zaakceptowana:)n to znaczy, ze bedziemy w koncu mogli wybudowac nasz dom marzen:) tak sie ciesze, jestesmy ponad rok po slubie od 4 lat zyjemy w wynajmowanym mieszkaniu i caly czas marzylismy o wlasnym domu z ogrodkiem, drzewami, murowanym grillem i hustawkami. mielismy w zeszlym roku zaklepana dzialke ale nagle okazalo sie, ze cena wzrosla o 15%. i w sumie dobrze wyszlo bo tym razem mamy taka wymarzona, z malym pagorkiem:) strasznie sie ciesze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pzepis naaaa
fajnie, ale podłączam soę wyżej, pokaż projekt, macie juz wybrany ? moze cos podpowiemy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opatulona z kubkiem choco
projektu domku nie mam na kompie niestety, maz ma jak tylko go dopadne to zapodam:) byleby wszystko poszlo zgodnie z planem! tak dlugo na to oszdzeczalismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uda nie są wcale grube
ciesze sie Twoim szczesciem. Dzis mało kto umie docenic walory posiadania domu. Wszyscy sie kisza w klitakch w blokach. A ty bedziesz miala własne, wrzywa, ogród pelen kwiatów, miejsce wypoczynku... Powodzenia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opatulona z kubkiem choco
dziekuje:) dzialke mamy duza,ponad 2ha z drzewami:) w blokach mieszkalismy cale zycie i nie chce, zeby nasze przyszle dzieci tez wychowywaly sie na tak ograniczonym terenie. ja do dzis wspominam z usmiechem na twarzy wyjazdy na wies:) nasza dzialka jest oddalona o 15 km od miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a także miejsce gdzie robota nigdy sie nie kończy a forsa , ile by jej nie było , znika jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opatulona z kubkiem choco
damy rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uda nie są wcale grube
2 ha ... marzenie!!!!! to ogromny teren!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
n a pewno nie jest budowlana , bo chyba by deweloperami byli ale i tak za taki areał zapłacą parę złotych na rok . Nie wspominajać o podatku o domu :) no ,ale tak to już jest - mieszkasz w bloku -śa takie plusy i minusy , mieszkasz w domu - też nie jest tylko różowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opatulona z kubkiem choco
Ganada o pieniadze sie nie martwie ale wiem, ze zagospodarowanie tego terenu zajmie nam lata. poki co rozgladam sie za sadzonkami drzew, nie potrafie sie zdecydowac co gdzie i jak:) teren tak duzy udalo nam sie kupic zupelnie przypadkiem, nie planowalismy az tak duzego ale ciesze sie:) bracia i maz beda ogradzac teraz te dzialke mnie nawet ciezko sobie wyobrazic ile to zajmie czasu:) ale radosc mnie rozpiera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uda nie są wcale grube
wydziel sobie z tego kilka małych działek np. 3 po 20 arów. SPrzedasz i zyskasz sporo kasy a nadal bedziesz miała szmat ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opatulona z kubkiem choco
o tym nawet nie pomyslalam. porozmawiam z mezem moze faktycznie jest to dobry pomysl. zaoszczedziloby nam to wiele pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pzepis naaaa
nie sadź sama drzewek byle gdzie. 2 ha to ogromny teren!! większośc ludzi domki buduje na 10- 20-30 arach a ty masz 2 hektary!! wow!! lepiej poczekac i po zbudowaniu domu zatrudnic jakiegos ogrodnika, albo osobe która studiuje jakies zagospodarowanie terenów ziolonych (taniej) i zrobi wam z tego cos fajnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam 2h
i narazie nic nie robie bo chce podzielic na mniejsze dzialki i czesc sprzedac :), a na duzej wybudowac sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×