Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chce upiekszyc swoj dom

Obrazy na sciany - czy warto kupowac w domach aukcyjnych?

Polecane posty

Gość Chce upiekszyc swoj dom

Mam watpliwosc jak w temacie - chcialam upiekszyc swoj dom, ale nie 'byle czym'... Poszperalam troche w internecie i wydaje mi sie, ze moglabym wysuplac pieniadze na grafike czy obraz z takiego domu aukcyjnego... ale czy tam ceny sa odpowiednie? znacie moze kogos, kto pomoglby mi ocenic, czy dana rzecz nie jest zbyt droga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zega
obraz jest wart tyle ile jesteś gotowa za niego zapłacić . Albo ktoś inny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chce upiekszyc swoj dom
no wlasnie... troche myslalam o tym czy takie 'dzielo sztuki', ktore kupie nie okaze sie nic nie warte (gdybym jednak chciala sprzedac je w przyszlosci)... moze jednak jakos mozna ocenic jego wartosc? bo mnie podobaja sie rozne obrazy i w tym problem... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twój problem polega chyba
głownie na tym, że chcesz inwestować w coś na czym kompletnie się nie znasz. Co znaczy, że podobają Ci się różne obrazy? podaj jakieś przykłady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zega
to niekoniecznie musisz kupwać w domach aukcyjnych . Chyba ,ze chcesz potraktować to jako lokatę kaitału ale na tym naprawdę trzeba sie znać , no i portfelem też dysponować sporym .:) Jest pełno miejsc gdize można kupić obrazy , grafiki " ludzką ręką malowane " a nie made in cChina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chce upiekszyc swoj dom
No na przyklad podoba mi sie ten obraz: http://www.collecton.pl/pl/classifieds/art-and-antiques/contemporary-paintings/world/polska/mazowieckie/warszawa/alaszewski-marek-pejzaz-z-jeziorem-2276.html ale kosztuje 1000 zlotych i nie wiem czy to drogo jak na taki obraz czy nie... zyga - jak nie w domach aukcyjnych to gdzie? pomyslalam jeszcze o studentach uczelni artystycznych, moze trafie na jakas wschodzaca gwiazde ;-) bo nie chcialabym kupowac kota w worku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zega
musisz isę zdecydować - czy kupujesz jako lokata ,ale to wiąże się ze zdobywaniem wiedzy na temat malarstwa i będzie trwało długo zanim nabierzesz dośiadczenia - albo kupujesz to co ci sie podoba , tak po prostu :) Może ci sie podobać " Bitwa pod GRunwaldem " i powiesisz ja na śćianie ale także kiczowaty obrazek - ale podoba sie :) osobiście optuję za tą drugą wersją - kupuję to co mi sie podoba . Może trafię na gwiazdę malarstwa - mozę nie . Ale w takim temacie nigdy nie ma 100 % pewności .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×