Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dekalogowata

Wyję jak głupia.

Polecane posty

Jestem dziewczyną wychowywaną tylko przez matkę i babcię. Od czasu do czasu kuzynostwo do pomocy. I to, co teraz napiszę, to nie jedna z moich głupawych prowokacji, a prawdziwe życie. A mianowicie mój tata, którego uważałam za zmarłego, żyje se jak gdyby nigdy nic i ma się jutro ze mną spotkać. No kurwa rozpacz. Dowiedziałam się godzinę temu i płaczę jak baba z krwi i kości, bo się boję jak nigdy. Nie bardzo mogę komukolwiek o tym powiedzieć, bo wśród znajomych zawsze mówiłam, że zginął w wypadku, bo to już brzmi inaczej niż...wiadomo. No to piszę tutaj. Pod tym "skandalicznym" nickiem. Umieram, kurwa, nic już nie wiem. Chyba do jutra fajtnę ze strachu. Całkiem możliwe, że przed spotkaniem z ojcem upiję się i pójdę na owo spotkanie jako kopia byłego premiera. Kurwa, cała się trzęsę. I gówno mnie obchodzi, że to nie na erotyczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To se nie bądź pewna! Nic mnie to kurwa nie obchodzi, ja pierdolę, no po prostu wyję i sram ze strachu, chyba umrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chory na prawdę
Deka idź do psychiatry bo kafe ci nie pomaga.Ślęczysz tu jak dewotka w kościele:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twój ojciesz pewnie też sie zastanawia czy się obsra jak Cie zobaczy, jak już dojdzie do spotkania na 100% puści kleksa, jak się nie przyzna to poczujesz... a już tak zupełnie poważnie, powodzenia i nie pokazuj, że Ci zalezy, ale nie olewaj totalnie, może zacznie sie starać, wiem, że późno, ale jak mówi stare indiańskie przyszłowie, lepiej późno niż wcale, pewnie sie nie spodziewsz tego, ale trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaht
a ja zostalam wychowana przez mame i babcie. tata umarl jak mialam 6 lat, zaraz potem mama wyszla za mąz i zostalam z babcia. babcia umarla. ja mam 22 lata i jestem calkowicie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm, dowiedziałas sie godzine temu i masz jutro pomykac na spotkanie? Najprostsze rozwiązanie to nie iść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca temate
uważaj na molestowanie z jego strony, wszystko nagrywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi cos.... mnie tez wyhowala mama i dziadkowie i moje rodzenstwo tez... moj stary narobil sobie dzieci na boku a nas zostawil.... nienawidze go nawet teraz choc juz nie zyje. bylam na pogrzebie jak zupenie u obcej osoby . tak naprawde NIGDY nie byl naszym ojcem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×