Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce paczki

paczki z serka homogenizowanego

Polecane posty

Gość chce paczki

hej dziewczyny. mam pytanie. znalazlam przepis na paczki z serka homogenizowanego. niestety w przepisie jest napisane ze nalezy dodac proszek do pieczenia a w kraju w ktorym mieszkam czegos takiego nie ma. czy moge zrobic bez proszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce paczki
niew, w Kolumbii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na gotowaniu i pieczeniu się nie znam, więc ci nie odpowiem na twoje pytanie, ale zazdroszczę mieszkania w Kolumbii :) Kocham Amerykę Południową, to wspaniały kontynent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moźe zapytaj sąsiadek czego używają do pieczenia, przecież tam ludzie tez pieką ciasta, muszą uzywać czegoś, co zastępuje im proszek do pieczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce paczki
kafe_fanka chcialabym ale nie znam hiszpanskiego a tu ludzie nie mowia dobrze po angielsku:( jakbys miala ochote wpasc do kolumbii to zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego znalazłaś się w Kolumbii? Mąż Kolumbijczyk, praca, studia...? :) Ja niestety marnie zarabiam narazie, bo studiuję dziennie, nawet nie mam z czego oszczędzać, ale jak tylko skończę studia i znajdę lepszą pracę, to mam nadzieję że uda mi się zaoszczędzić trochę pieniędzy i wybrać się w podróż po Ameryce Południowej, najbardziej bym chciała zobaczyć Brazylię, Wenezuelę, Peru i Argentynę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce paczki
moj chlopak tu pracuje i po dwoch latach zycia na odleglosc zdecydowalismy, ze nie ma sensu dluzej tak tego ciagnac wiec wyjechalam. chlopak nie Kolumbijczyk, Irlandczyk:) spotkalam tu wiele dziewczyn ktore podrozuja. jesli masz dobry angielski bardzo latwo jest znalezc dorywcza prace jako nauczycielka w prywatnych szkolach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaaaaaaa
a sodę mają? może spróbuj jej dodać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem ale jedynie co
przychodzi mi do głowy to popros kogos z rodziny zeby wyslal Ci listem kilka paczek proszku do pieczenia i juz masz na zapas :p poczekasz tyle? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem ale jedynie co
wpisz w googlach "czym zastąpić proszek do pieczenia" wyskakuje duzo odpowiedzi, sode polecaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×