Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xggg

złamane serce.. pomocy!

Polecane posty

Gość xggg

Byłam z chłopakiem 19 miesięcy. Zerwał ze mną.. Powiedział, że ma dość moich foszków. Potem mi powiedział, że mnie nie kocha (chociaż dzień przed zerwaniem mówił co innego). Powiedział też, że go ograniczałam. Zrobiłam to tylko 2 razy. I za często się spotykaliśmy, przyznam, że to fakt, bo widzieliśmy się codziennie prawie przez całe dnie. W ciągu tygodnia po zerwaniu nic nie mogę przełknąć, nic.. chociaż bardzo chcę. schudłam 4kg. Rodzice się martwią, że wpadnę w anoreksję. On już w dniu zerwania albo dzień później zaczął z inną pisać i się z nią spotyka. Wczoraj się z nim spotkałam.. próbowałam go namówić, żeby wrócił. On dalej twardo trzyma się tego, że nie chce być ze mną, że się znowu we mnie nie zakocha, że jemu jest tak dobrze. Strasznie go kocham i nie mogę o nim zapomnieć.. Nawet się pociełam przez Niego. Tak wiem, że to głupie. Dopiero później to zrozumiałam.. Ale ja po prostu nie wiem co ja mam teraz robić, co mam zrobić, żeby dał mi szansę.. Ja zrozumiałam wszystko co źle robiłam.. wiem, że to nie wystarczy. Może spróbować jakiś antydepresantów albo innych ziółek? Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes po rozwodzie
czy wdowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się że to wcale nie tak jak ci powiedział - to po prostu była wymówka bo poznał już inną i chciał z tobą zerwać - szkoda tylko że zrobil z ciebie winną o rozpad tego związku - to że on następnego dnia spotykał się już z inna powinno dać ci co myślenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viuguio;v
powinnas sie cieszyc bo dostałaś kolejna szanse a szydło z worka wyszło jeszcze przed ślubem;) troche poboli i bedzie bolało bardziej im wiecej bedziesz o tym myslala to tak jakby ktoś zabrał ci spory kawałek zycia i poprostu je skasował.. kup sobie persen forte to bardzo uspokaja i wzbuca nieco obojętnośd, a tn twój ex to zwykla męska cipa i szuja , musiał wczesniej juz szukac, ham bez honoru , z kims takim chciala bys byc i ryzykowac kolejne zerwania>> watpie, jeszcze przyjdzie na kolanach ale tylko wtedy gdy całkowicie go olejesz, pamietaj, ani 1 łzy, tez sobie kogos znajdz tylko teraz lepiej wybierz bo wy kobiety głupie jestescie i wybieracie nieodpwoednich facetów bo tacy was włąsnie kręcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAriola Para 3
a co nakazal, moze zasytujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viuguio;v
nie zbijaj , wystarczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm....;;;
antydepresanty możesz wziąć, gdy będziesz się trochę lepiej czuła, ponieważ one działają w ten sposób, że najpierw pogarsza się samopoczucie. a dopiero po jakimś czasie wychodzisz z dołka dzięki nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAriola Para 3
nie zabijaj, ale ja nikogo nie zabijam :) a mówil on nie zabijaj ludzi czy wszystkich zywych istot które czują ból?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viuguio;v
okaż wnikliwoś i sam dojdz do sedna, myslisz ze podrzeganie do samobujstwa nie obarcza ciebie żadna miara??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAriola Para 3
nie obarcza, a ja poprostu dbam o psychike autorki, nie chce by dalej zyła w bólu chce jej zaoszczedzic tego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viuguio;v
dbaszo psychikę radząc zabicie a nie uleczenie, a ja myśle ze szukasz dla siebie taniej rozrywki, nidzi ci sie i sobie głupoty wypisujesz, wiesz co? a moze siebie zabij, łątwiej doradzac a trudniej dac przykład, a jak wrócisz do zywych to napiszesz nam czy było fajnie i czy to skuteczny sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viuguio;v
jestes tak ogranioczona, nie zauwazyłąs ironi?? jesli piszesz o wierze katolickiej to pisz za siebie, dla mnie to obraza i podam cie do sądu jesli nazwiesz mnie katolikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viuguio;v
xggg myślisz ze jesteś wyjątkową pod tym względem? czujesz dokładnie to samo co prawie każda porzucona osoba, ale niestety musisz to zaakceptować im szybciej tym lepiej( on już nie jest Twój, nigdy nie był), wydzwaniając robisz z siebie tylko ofiarę i pośmiewisko w oczach exa i jego dziuni a także być może waszych wspólnych znajomych którym opowiadają o twoich jazdach chcąc się wybielić, jak długo będziesz dawała im satysfakcje? jak długo będziesz pozwalała by ex sadził ze co by nie zrobił i tak zawsze do ciebie może wrócić, bez żadnych konsekwencji(dajesz mu nad sobą władzę i kontrole), możesz go odzyskać , jest spora szansa na odwrócenie ról tylko zastanów się dokładnie czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MKcafe
Mnie kiedyś tak wyrolował facet i to jeszcze z moją koleżanką...Ból nie z tej ziemi. Ale potem poznałam naprawdę wspaniałego faceta. I dziękuję każdego dnia ,ze z nim nie jestem. Dlatego głowa do góry. Łatwo mi pisać ale przypomnij sobie te złe chwile jak Cię ranił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamany001
ja byłem pół roku z dziewczyną i okazała się zwykłą wyrachowaną suką bez serca. Daj spokój żeby się ciąć z powodu jakiegoś kolesia. Ja jej teraz bardzo żle życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onawi
po prostu wyciagnij z tego wnioski i w nastepnym zwiazku nie badz taka zaborcza,nie staraj sie go zatrzymac on juz odszedl,przegielas z ta miloscia .....powodzenia i nie tnij sie bo nikt cie ze sznytami nie bedzie chcial w przyszlosci,on nie jest tego wart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płakałam, cierpiałam... wszędzie był On, każde miejsce w domu było zapełnione wspomnieniami o nim, zwiedziliśmy razem wiele miejsc, do których już nigdy nie chciałam jechać, bo w myślach ciągle był on...musiałam go odzyskać. Przegrzebałam cały interbnet czytając o różnych sposobach. I trafiłam na stronę http://urokmilosny24.pl. Zamówiłam urok miłosny i On do mnie powrócił wiem że to ostateczność, ale wolę to niż cierpieć całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również mam złamane serce:( 3 miesiące od rozstania, a ja dalej ciągle płacze a każdy dzień jest gorszy od kolejnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam w takiej sytuacji pomoc tarocistki . Ja systematycznie korzystam w sprawach pracy, uczuciowych a nawet intymnych. Napisala mi o tym gdzie powinnam szukac pracy i znalazlam w tym miejscu o ktorym napisala.Odpowiada konkretnie na pytania i nie musze dlugo czekac na odpowiedzi. Maksymalnie do 24godzin. Jestem megazadowolona tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pytałaś tej satanistki gdzie szukać rozumu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×