Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadvabdvhbd

Krystyna-co sądzicie o tym imieniu

Polecane posty

Gość nadvabdvhbd

Moja siostra tak chce dać na imię swojej córeczce. Mówi, że rzyga Amelkami, Julkami, Majami, Oliwkami... Jak będzie mała to Krysia, jak duża to Krystyna. Sama nie wiem. Mam mieszane uczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamiast
Mnie się nie podoba- ale to nie moje dziecko/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szz
kojarzy sie ze starymi moherowymi babami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttttttttttttttttttttttttttttt
Kiedyś na jedynce był taki serial. 3 kobiety i facet. Była Krysia, Zuzia i Jacek. I ta krysia to była super laska. Mi to imię się tylko z ta Krysią kojarzy. Tak, że miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Sama nie wiem. Mam mieszane uczucia..." Ale czego nie wiesz i dlaczego masz mieszane uczucia, jak to nie twoje dziecko i nie twoja sprawa?? Poza tym Krystyna to bardzo ładne imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaryna83
Krysia bardzo ładnie mnie też sie podoba. ps. też z tą Krysią z serialu z TVP1 mi się kojarzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krysia z "Lokatorów";) Dla mnie też fajne imię. Zresztą imię jak imię i to rodzicom ma się podobać a nie nam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia to już zapomniane imię
mi się podoba , moja mama ma tak na imię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tez Mam na imie krystyna i szczerze Jako dziecko nienawidzilam tego imienia😥

teraz Jako Juz dorosla kobieta akceptuje To imie i Ciesze sie Ze je mam, Bo To jest  rzadkie imie i jakos czuje sie Tak wyjatkowo😊

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak dla podstarzalej ciotki. Ja mam Alinkę i w sumie to chyba podobne imie, z grupy tych zapomnianych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ta panna krysia, panna krysia, co krolowala na turnusach nie od dzisiaj - tak beda dzieci w szkole za nia spiewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Gość gosc napisał:

ta panna krysia, panna krysia, co krolowala na turnusach nie od dzisiaj - tak beda dzieci w szkole za nia spiewac

taaa, już mało który student zna tę piosenkę, a co dopiero małe berbecie. Poza tym to akurat żadna hańba. Ta panna Krysia z piosenki to Krystyna Trylańska, przewodniczka górska ze Szklarskiej Poręby i moja wieloletnia sąsiadka 🙂 Fantastyczna osoba. Ciepła, życzliwa, skupiająca wokół siebie ludzi, niesamowita skarbnica wiedzy jeżeli chodzi o turystykę górską i historię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Krystyna jest w porzadku.  Zdrobnienie natomiast podoba mi sie bardziej, Krysia.  Czemu nie?  Lepsze niz kolejna Marysia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×