Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość khgfjytfudh

zdzichu kajdanowicz to

Polecane posty

Gość khgfjytfudh

człowiek strasznie zakompleksiony, który pewnie siedzi cały czas w domu nigdzie nie wychodzi, siedzi cały czas na kafeterii, gdzie zdobył rozgłos pisaniem tych swoich żenujących niby dowcipnych odpowiedzi, wszędzie, na prawie każdym topiku się udziela i dodaje swoje bzdurne teksty, facet żebyś ty chociaż był zabawny ale jesteś nudny i żenujący, wyjdź na dyskotekę, poszukaj jakiejś baby, może jak spuścisz z krzyża to sam zobaczysz że świat rzeczywisty jest naprawdę lepszy od wirtualnego, w stu procentach coś tu napiszesz niby zabawnego, ale to będzie znowu żenujące i nie śmieszne nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstydź się Zdzichu, nie spodziewałem się po Tobie, że nudny i żenujący jesteś... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzichu, chyba komuś pojechałeś po rajtuzkach. :classic_cool: Teraaz kilka słów od cioci Kloci - wypierrdalaj w podskokach, tępy błaźnie. Chooy cie obchodzi, co Zdzichu tutaj pisze. :OJak nie chcesz, nie podoba ci się to idź kurrwa krowy podoić albo pomóc ojcu trawę kosic. 😴 Nie musisz siedzieć na forum i czytać tych jego nudnych wypowiedzi. Sam intelektem nie błyszczysz. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khgfjytfudh
vera lynn kolejna żenująca osoba żyjąca w świecie wirtualnym nadajesz się co najwyżej do popychania karuzeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khgfjytfudh
mój temat, ja go wymyśliłem, więc sama spierd............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję inwencji twórczej. 🖐️ To forum nie jest twoja własnościa więc pocałuj mnie w lewy pośladek i sam spierrdalaj zapłakana mamejo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khgfjytfudh
na takie pieszczoty trzeba zasłużyć stara panno bądź rozwódko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera a kto by chciał
calować twoją brudną i owłosioną dupe ? zastanów się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khgfjytfudh
idź krzyża bronić vera lynn stara dewoto a nie humor od rana psujesz normalnym zrównoważonym emocjonalnie osobom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta, pieszczoty :classic_cool: To, ze twoja mama bardzo sobie chwali to, że ją przed zaśnieciem całujesz ją owrzodzonymi ustami i miziasz pokrytymi mięsakami Kaposiego policzkami nie znaczy ze kazda inna baba też bedzie zachwycona. :classic_cool: Starą panną nie jestem, rozwódką tym bardziej 😴 Chociaż to drugie już bardziej prawdopodobne. U was na wsi to pewnie 18latka bez drugiego bachora w brzuchu uważana jest za życiowego przegrańca. :classic_cool: 🖐️ Pozdrawiam ciemnogród. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khgfjytfudh
przynajmniej te bachory na twoją emeryturę będą robić stara dewoto, żebyś mogła sobie za nią relanium kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dewotko 😴 A co ma do tego dewocja? Chyba nie wiesz co to znaczy. :D 🖐️ Jesteś ociężały intelektualnie und niestabilny emocjonalnie. Jeżeli rusza cie to, co wypisują ludzie na forum to okurrwajegomać przegraleś z kretesem 🖐️ Współczuję braku ciekawszych zajęć i szerszych horyontów nie tylko myślowych 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khgfjytfudh
ha ha ha mnie? to nie ja siedzę 24 na dobę na necie i wypisuję jakieś durne komentarze, a ociężała to jesteś ty intelektualnie jak i zapewne cieleśnie od siedzenia na swojej grubej i wielkiej dupie przed komputerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz idowodnij, ze siedzę tu 24/7 Linki, screeny, dokładna argumentacja z opisem na iminimum 1000 slów :classic_cool: albo jesteś niewartym splunięcia kunlem und mitomanem. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khgfjytfudh
a ty kajdanowicz z tym żenującym żartem idź familiadę prowadzić może cię wezmą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khgfjytfudh
poza tym to po tobie wszyscy jadą vera lynn a nie po mnie więc wnioskując to ze mną jest coś nie tak czy z tobą he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz zupełną rację, pomarańczowy nicku. :classic_cool: Jadą po mnie tacy sami fatnaści jak ty, czyli jakoś niespecjalnie mnie to rusza. :) Myślę, ze mozemy zakończyc ten żenujący dyskurs. Rozmowa z tobą umniejszyła znacząco moje poczucie własnej godności. Miłego wypasu krów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khgfjytfudh
to nie ja mam stały nick i nie ja udzielam się w każdym temacie, wypisując pseudo śmieszne odpowiedzi, żeby to kobieto chociaż śmieszne było i na poziomie, zgrywasz takiego inteligentnego człowieka, a w wypowiedziach rzucasz mięsem na prawo i lewo jak dres spod bloku co świadczy o twojej "ynteligencji"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocwicz deklinacja i piszę się jak już pseudośmieszny a nie pseudo śmieszny. Poza tym, skoro uważasz, ze udzielam sie w KAŻDYM temcie to proszę o wsparcie tych słów dowodami. Cofnij sie wstecz o 1.5 roku. Czekam w zniecierpliwieniu, gimbusku. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khgfjytfudh
spotkaj się z kajdanowiczem w rzeczywistości załóżcie polską katolicką rodzinę z koszem na śmieci pod zlewem i schabowym w niedzielę może relanium będziesz mogła odstawić i nie zachowywać się jak baba z wiecznym okresem he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego zarzucasz mi wiarę/bardzo czynną przynależność do wspólnoty kościoła katolickiego? :classic_cool: Ze Zdzichem się nie mam zamiaru spotykać, bo jest szcześliwie żonaty. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×