Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość khgfjytfudh

zdzichu kajdanowicz to

Polecane posty

Ale jest fajnie tu :) :classic_cool: pobijcie się ja popatrzę :classic_cool: Pomarańczo wyżej garda i wyprowadzaj lewe proste!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khgfjytfudh
ja ci nic nie zarzucam tylko daję ci rozwiązanie twoich problemów emocjonalnych, bo zauważyłem, że strasznie starasz się okazać swoją wyższość intelektualną nad innymi ludźmi a to zazwyczaj cecha ludzi z dużym kompleksem niższości he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khgfjytfudh
a jak ci nie przeszkadza jak cię wyzywają to już nawet podchodzi troszkę pod masochizm he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację. :classic_cool: Ale jedno ci powiem, z tego co widzę, jedziemy na tym samym wózku. :D Wituś 👄 w ( o ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khgfjytfudh
ja nie staram się nikomu nic udowadniać tylko ci mówię co myślą o tobie takiej wielkiej i inteligentnej osobie takie szare myszki jak ja he he he więc nie jedziemy na tym samym wózku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"khgfjytfudh człowiek strasznie zakompleksiony, który pewnie siedzi cały czas w domu nigdzie nie wychodzi, siedzi cały czas na kafeterii, gdzie zdobył rozgłos pisaniem tych swoich żenujących niby dowcipnych odpowiedzi, wszędzie, na prawie każdym topiku się udziela i dodaje swoje bzdurne teksty, facet żebyś ty chociaż był zabawny ale jesteś nudny i żenujący, wyjdź na dyskotekę, poszukaj jakiejś baby, może jak spuścisz z krzyża to sam zobaczysz że świat rzeczywisty jest naprawdę lepszy od wirtualnego, w stu procentach coś tu napiszesz niby zabawnego, ale to będzie znowu żenujące i nie śmieszne nara" Gorzkie zale w najczystszym wydaniu. Nie, nie udowadniasz, nie oceniasz, zachowujesz zdrowy dystans, jesteś tolerancyjnym człowiekiem i szanujesz wszystkich, a nader wszystko nie kłamiesz i nie konfabulujesz :classic_cool: Witek, mam wrażenie, ze pisałeś o mnie. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khgfjytfudh
a dodam jeszcze faktycznie pochodzę ze wsi, nie wychowałem się w 40 m2 z siostrą, bratem, psem, kotem i rybkami w jednym pokoju, słuchając po pracy jak patologia obok mówi do siebie po imieniu i nie wiedząc nawet co to salon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i trwałe przebarwienia, co znacznie ułatwiało zabawę w indian z plemienia czarne stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowy zamknij się już ! vera po co z nim dyskutujesz ? My też nie dażymy się uczuciem, ale dam ci rade-olej go ! Ty,Zdzichu i reszta ! Jak go olejecie to skończy pyskować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khgfjytfudh
ja jestem nietolerancyjny oto obraz twojej tolerancji he he he Ta, pieszczoty To, ze twoja mama bardzo sobie chwali to, że ją przed zaśnieciem całujesz ją owrzodzonymi ustami i miziasz pokrytymi mięsakami Kaposiego policzkami nie znaczy ze kazda inna baba też bedzie zachwycona. Starą panną nie jestem, rozwódką tym bardziej Chociaż to drugie już bardziej prawdopodobne. U was na wsi to pewnie 18latka bez drugiego bachora w brzuchu uważana jest za życiowego przegrańca. Pozdrawiam ciemnogród. a oto śwatły umysł i tolerancja kajdanowicza Tak, bo wychowałeś się wśród 10 świń, 4 owiec, 2 baranów, i jednej kozy. A po słomie masz do dzisiaj odciski na stopach. więc co wy mi tu o tolerancji ludzie he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khgfjytfudh
wolał bym takie towarzystwo jak wymieniłeś niż twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczu jeśli o mnie chodzi to jestem tolerancyjny- uważam że masz problemy emocjonalne które powinieneś przerobić z psychoterapeutą, ale nawet jak tego nie zrobisz to akceptuję Cię takim jakim jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khgfjytfudh
nie będę już się rozpisywał o tym że, robisz sobie kanapeczki z tym co było wyhodowane w smrodzie ale ten smród napewno jest lepszy od smrodu spod pach faceta z betonowej dżungli w upalnym lecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khgfjytfudh
mi nie raczej tobie, a więc skorzystaj z mojej rady bucu może ci się polepszy nara klanie "yntelygentów" he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knif w tym, ze ja NIDGY ciężki debilu nie napisałam, ze jestem tolerancyjna, bo to byłoby kłamstwo. :) Kolejny raz udowodniłeś, że nie jesteś mistrzem konfabulacji. ;) Witek, no prawie zwiariowałam. :D :P ❤️ Poza tym - W połączeniu z czasownikiem cząstkę 'by' pisze się łącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khgfjytfudh
bla bla bla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×