Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malutkaNiunia

Tak bardzo chcę spróbować seksu analnego a tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość malutkaNiunia

Mój partner nie nalega, ale ja sama chce spróbowac z czystej ciekawosci, jezeli by bolalo to przerwiemy i po problemie. Ale najbardziej boje się,ze bedzie po prostu brudno i śmierdząco , bo wiadomo jak to w pupie. BOje się tego najbradziej, mam takie glupie myśli,ze z nerwów dostanę sraczki:-) Jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień wcześniej jedna tabletka laremidu, na 2-3 godziny przed seksem lewatywa, potwórzona po godzinie i brudno nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaNiunia
a jak fachowo zrobić lewatywe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fachowo to robi pielęgniarka w szpitalu. Kup sobie gumową gruszkę w aptece, polecam rozmiar 11, nepełnij ją wodą, niezbyt ciepłą i niezbyt zimną, następnie umieść końcówkę gruszki w odbycie i naciśnij gruszkę tak, żeby jej zawartość znalazła się w Twoim tyłku. I tak ze 3-4 gruszki-wypróżnienie, jeszcze raz od nowa-wypróżnienie. Potem zrób sobie przerwę i za godzinę jeszcze raz. Woda wylewająca się z Ciebie powinna być czysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaNiunia
Dziękuje Perwersjo:-) naprawdę spróbuję. chociaz mam też obawy co do bólu. Mój narzeczony ma raczej grubego więc zaczynam sie bać hehe ale ciekawosc bierze góre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duuuużo lubrykantu. Duużo cierpliwości. Najpierw palec jeden, drugi, trzeci i dopiero kutas. I to też powoli. Poza tym potrzebne jest rozluźnienie i podniecenie. :) A lewatywa według mnie bywa bardzo przyjemna. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robie tak jak radzil kolega powyzej ;) NIe boj sie autorko, musicie tylko zrobic to w momencie, kiedy bedziesz juz barrdzo podniecona. Ty musisz sie rozluznic, a on byc delikatny i nie probowac ladowac CI calego fiuta od razu ;) Zacznijcie od jednego palca, jakis zel czy oliwka i bedzie git ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaNiunia
zawsze sądziłam ze "dupa jest do srania" a tak naprawdę fantazjowałam sobie o tym a teraz jestem zdecydowana, by spróbowac, nie spodoba mi się, to podziękuję, albo spróbuję pozniej a moze byc przecież bardzo przyjemnie, choc slyszałam,ze to uczucie jak przy sraniu...hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, na poczatku jest takie dziwne uczucie, ale mija a pozniej jest tylko oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh yeeeaaaaaaaah!!!!!!!!!!1 ;) zaufaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaNiunia
boje się że się perfidnie zesram, a najgorsze jest to ze to mnie moze podniecić. Oglądałam sporo filmików z robieniem kupy na partnera i robiłam sobie dobrze przy ty..... Boje się ze moj partner tego nie zaakceptuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaNiunia
ok, na pewno Wam napisze, jak było... Czekam na mojego męzczyzne, bo wraca dopiero w piątek, na pewno się ucieszy z mojego pomysłu. Bardzo bym nie chciała,aby nasze zycie erotyczne było monotonne. Kiedyś coś wspominał ale nie naciskał a ja zawsze: NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaNiunia
oczywiscie podszywek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia kandzia
Anal jest super wczoraj mialam okazje przezyc i nie chce inaczej, ale jedna uwaga na poczatku ostrożnośc zalecana i duzo żelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analmaster123321
NIE NAPISALAS, JAK BYLO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×