Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość preemieraa

sa tu jakies mamy 3-latków ktore teraz ida do przedszkola ?

Polecane posty

Gość preemieraa

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemaaaa
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja jestem mamą 3 latki ,która od września idzie do przedszkola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluska ja mam pytanie do Ciebie :) wiesz może jak ma wyglądać wyprawka do przedszkola? w naszym odbyło się już pierwsze zebranie ale mówili o pierdołach :( umowa pod koniec sierpnia bo jeszcze nie wiadomo co z opłatami ale nic nie mówili o opłatach za książki bo niby jakieś mają być :)pod koniec sierpnia odbędą się zajęcia adaptacyjne dla dzieci wtedy się czegoś dowiemy ale wolałabym już coś wiedzieć o wyprawce aby już coś jej kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preemieraa
no i co ? trema? miałyscie moze jakies spotkanie wstepne ? kurde mnie akurat na poczatku wrzesnia nie bedzie i nie wiem co kupic itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak pisałam w naszym przedszkolu odbyło się już spotkanie wstępne ale niczego konkretnego się nie dowiedziałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preemieraa
jak tak czytam tu i ówdzie to najbardziej zaskoczył mnie zakup ..pościeli (no ale moze i dobrze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pościel? to jeśli w przedszkolu jest leżakowanie ale w naszym nie ma :) jest coś takiego jak wyciszenie dzieci słuchają muzyki lub pani czyta im książki :) dzieci siedzą lub leżą na karimatach czy czymś takim ale typowego leżakowania nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty miałaś już jakieś spotkanie w przedszkolu? mnie stresują podręczniki:) jakie 3 latki mogą mieć podręczniki powiedz mi? kolorowanki?ciekawe jaka jest ich cena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preemieraa
nic nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda myślałam że może powiesz mi bo sama już nie wiem:) może jest tu jeszcze jakaś mama 3latka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga1010101
Hej, jestem nauczycielką w przedszkolu. Dzieci w przedszkolu posiadają zestaw podręczników. Nauczyciel decyduje jakiego wydawnictwa będą te podręczniki, wydawnictw jest kilka i ceny podręczników są różne. Jest to zazwyczej zestaw ok. 5 książek tzw. kart pracy do wszelkich zajęć czy to matematycznych, plastycznych itd. u mnie w grupie pracowałam z dziećmi na wydawnictwie WSiP cena zestawu dladziecka wynosiła 25 zł. Dziecko w przedszkolu musi mieć worek ze strojem gimnastycznym, kapcie na zmiane, ciuchy na przebranie w razie jakiegoś wypadku, teczke na prace plastyczne itp. Kubek, szczoteczka i pasta do zębów. Wszystkie wiadomości na pewno zostaną przekazane przez nauczycielkę na pierwszym zebraniu we wrześniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i>?co załatwi
łas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala dobrze ze Aga Ci odpowiedziala bo ja niestety w sprawie wyprawki nie pomoge raczej. my nie mieszkamy w Pl i domyslam sie ze wyprawki nie sa takie same. zreszta napewno co przedszkole to ta lista sie moze troche roznic. u nas np. nie ma butow na zmiane, na lezakowanie potrzebuje kocyk i poduszke, oczywiscie zapasowe ciuchy, jakies kleje, papiery, pedzelki, farbki itp.(mam gdzies liste). za ksiazki juz zaplacilismy jak placilismy za rejestracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×