Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olgakurylenkoo26

Wypada się przyznać facetowi?

Polecane posty

Gość olgakurylenkoo26

do tego, że miałam jednego faceta i nigdy z nim nie miałam orgazmu?? chodzi o nowego faceta, trochę starszego i bardziej doświadczonego bo ja miałam tylko jednego chłopaka z którym uprawialam sex. Nie wiem czy potraktuje to jako wyzwanie skoro nigdy nie doszłam czy jako obciach że w tym wieku takie małe doświadczenie(2lata sexu z jednym facetem i to rzadko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obciach to jest raczej dla partnera :-) A tak poważnie, to nie ma w tym nic złego, że nie miałaś i możesz mu spokojnie powiedzieć. Jeśli facet wie co robić, to postara się o to, by było dobrze. Ja w każdym razie potraktowałbym to jako wyzwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bi kul
kochana- dojrzaly facet, ktory ma doswiadczenie bedzie wiedzial , ze w twoim wieku orgazm jest sprawa dosc trudna i rzadka, to zaden wtyd , araczej natura, a rada ode mnie- nie wdawaj sie za bardzo w dyskusje na temat swego zycia seksualnego, na pewno on jest ciekaw-ale ty badz tajemnicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bi kul
pomaranczowy- zapomnialam o tym, dokladnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgakurylenkoo26
no tak wolałabym nie rozwodzić się nad moim życiem seksualnym bo po co ale przyznanie się do tego że z ex było kiepsko i nie miałam orgazmu może nie jest takie złe ;) dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bi kul
rozwaz jeszcze te kwestie ;) tajemniczosc jest najbardziej pociagajaca, a ten nowy facet pyta Cie o takie rzeczy wogole??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgakurylenkoo26
nie pyta mnie w ogóle o te rzeczy, znamy się 2 miesiące ale jakby się nadarzyła okazja... to może powinnam uprzedzić że doświadczenie mam małe i raczej wspomnienia też średnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgakurylenkoo26
biorę pod uwagę, że to dorosły facet, trochę starszy i bardziej doświadczony i nie będzie ze mną chodził za rączkę latami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, ze powinnaś mu o tym powiedzieć, może razem znajdziecie sposób. A poza tym jeżeli nie powiesz, to przecież i tak sam zauważy, ze nie masz orgazmu, bo chyba nie masz zamiaru udawać? ;P A na pewno inaczej to odbierze, jeżeli mu powiesz, ze nie miałaś orgazmu bo poprzedni partner był do dupy w tych kwestiach, niżby miał się zastanawiać nad tym, że to tylko ON cię nie umie doprowadzić aż do orgazmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgakurylenkoo26
a może akurat on będzie umiał?:p i nie będzie problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian 39
Nigdy nie powinno sie wspominać o swoich byłym, zarówno facet jak i kobieta. Bo po co? Jak chcesz sobie rozpierdolić związek to gadaj. Facte sie ucieszy, ze hoho. Pomyśłi sobie, ze kłodę ma :P ahojjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgakurylenkoo26
kłodę bo nigdy nie miałam orgazmu z ex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncjibhbvhdfv
Też mi się wydaję, że coś ty jesteś spsuta 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian 39
Kobieta nie dostaje orgazmu na zawołanie:P To domena mężczyzn:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian 39
I ogólnie gość pewnie się cieszy z seksu. Pozbył sie kłody i gra gitara :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgakurylenkoo26
nie no jemu było zawsze dobrze :o ale nigdy nie pytał czy mi wystarcza te 10minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgakurylenkoo26
teraz to pewnie z własną ręką:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×