Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

berbusia

******* ciąge chce na brzuch ****** niepokojące????

Polecane posty

moja maa ma miesięcy i uwielbia leżeć na brzuchu... Ostatnio zaczęło mnie to trochę martwić, bo jak śpi to też w trakcie snu próbuje się przewrócić na brzuszek i się budzi i potrafi tak kilk razy w trakcie jednej drzemki - ja przewracam ją znowu na plecki i śpi dalej... Jak je to też czasami kombinuje jak przewrócić się na brzuch.. myślicie że to coś niepokojącego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu niepokojącego? poprostu lubi leżeć na brzuchu... ty też do spania układasz się w najwygodniejszej dla siebie pozycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga koleżanko cóż Ci tu napisać otóż masz wielki problem Twoje dziecko nieuchronnie idzie do pełnoletności daj spokój, można zadawać pytania, ale Twoje mnie zaskoczyło oczywiscie, ze jest wszystko ok, dziecko odkryło, że można i ciesz sie, ze chce leżeć na brzuszku, bo moje długo nie chciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tylko ona przewróci się na brzuszek, obudzi i płacze.... i tak kilka razy np w nocy- muszę ją przewrócić na plecy i jest ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to normalne, na brzuszku ogląda świat, a na plecach widzi tylko sufit. Później zacznie siadać i już o leżeniu nie będzie mowy, jak zacznie chodzić to o raczkowaniu prawie zapomni itd.. To zupełnie naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to, że zapłacze, widocznie nie potrafi jeszcze sama wrócić z brzuszka na plecki, a pozycja ta ją zmęczy i mamusia musi pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×