Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość glupiaaaaa matka

Doswiadczone mamy podpowiedzcie mi-chodzi o roczniaka.

Polecane posty

Gość glupiaaaaa matka

Wiem moja wina sama nauczyłam i przyzwyczaiłam-zasypia tylko przy cycu, przynosi swoj koc jak jest zmeczony i ciagnie mnie ze soba. Inaczej nie potrafi, jak to zmienić? Niedługo wracam do pracy, delegacje, wyjkazdy a ani niania, ani mąż cyca mu nie da;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkowicie odstawić, bądź konsekwentna. A jak będzie ciężko jedź na weekend, tata cyca nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odlozyc do lozka, poglaskac po glowie, powiedzieci ze mama bardzo kocha ale ze jest juz czas spania. I wyjsc. Jak ryczy to po 1 minucie wrocic, poglaskac, uspokoic i wyjsc. Potem wejsc po 3 min. Potem po 5 min Potem po 7 minutach. Pierwsze 3 dni - pewnie potrwa to z godzine, potem juz z gorki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupiaaaaa matka
taka jest ostatnio zajety 24 ha-odpada, jakies inne pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupiaaaaa matka
Gryzelda- nie wiem czy potrafie wytrzymac ten krzyk-takie rozwiazanie to juz ostatecznosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamam27
musisz pomalutku - może spróbuj dać mu smoczek? albo np daj kapturek na pierś i niech go ssa i zasypia - potem tak samo tylko delikatnie wysun pierśs i daj smoczek - potem dawaj smoczek obok piersi itd - i tak stopniowo się "oddalaj" - małymi kroczkami powinno się udac - tylko nie wiem czy chcesz roczniaka przyzwyczajać do smoczka inna rada to na przetrzymanie go -ale będzie ciężko... kiedyś też smarowali czymś niedobrym sutek czy smoczka żeby dziecko nie chciało ssać - ale to już hard core

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×