Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Havranek

Zatajenie wykształcenia - podanie nieprawdy

Polecane posty

Gość Havranek

Witam Otóż mam pytanie następującej treści. Wybieram się na pewne szkolenie finansowane ze środków Unii. Jednym z wymogów jest posiadanie wykształcenia nie wyższego niż średnie. Czy zatajenie faktu posiadania wyższego wykształcenia może mieć konsekwencje prawne? Szkolenie jest dla mnie pewnego rodzaju szansą na lepszą pracę, etc. Czy ktoś z Was miał podobną sytuację? Jak można udowodnić komuś że posiada wyższe wykształcenie - jak instytucje mogą to weryfikować? Posiadany poziom wykształcenia jest chyba indywidualną sprawą i w zasadzie w jaki sposób któś może mi udowodnić, że takowe posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekhem
Ale Bozia Cię ukara za cygaństwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Havranek
Witam Bozia. Bozią. Chodzi mi o to tylko jak instytucje organizujące tego typu szkolenia są w stanie zweryfikować poziom mojego wykształcenia? No, fakt - mogą wykonać telefon do pracodawcy, wtedy przez przypadek to może wyjść...Natomiast pozostaje jeszcze kwestia konswekwencji za poświadczenie nieprawdy, etc. Zresztą ja mam tego świadomość i robię to będąc w pełni świadomym, że nie do końca spełniam kryteria. Może i mam jakieś głupie wyrzuty...A co tam. Co będzie to będzie. Nie do takich ludzie posuwają się działań, aby tylko osiągnąć cel, a przecież moje oświadczenie nie jest żadną krzywdą społeczną. Ot, po prostu nie mam szans zrobienia tego szkolenia jeśli będę "sztywno" przestrzegał zasad. A może lepiej jest powiedzieć wprost instytucji szkoleniowej jak jest naprawdę i na pewno da się jakoś to załatwić tak abym mógł bez przeszód uczestniczyć w tym szkoleniu, mimo iż nie spełniam "jednego małego warunku"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość christoffvan
podobny problem - podobne wątpliwości... więc jak jest z tym sprawdzeniem wykształcenia ?? czy jest jakiś ogólno krajowy rejestr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby studia pokończone,
a jednak braki w kulturze, no i jeszcze oszuści!:o. Skoro wymogi są takie, a nie inne, to na pewno nie po to, żeby jakiś hrabia czy hrabina po studiach, pchała się tam, gdzie ktoś organizuje szkolenie dla ludzi ze średnim:o. Nie wpychajcie swoich wygodnych dupsk, tam gdzie miejsca dla was brak, niewychowane wykształciuchy!:o Mam nadzieję, że w razie czego, będzie odpowiednio sprawdzane i weryfikowane kto jakie wykształcenie posiada. Jak widać, zapewne zdają sobie sprawę z tego, że wielu jest chętnych takich oszustów na to szkolenie jak wy!:o🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjjjkkll
Dajcie szanse innym. Wy macie już wyższe a niektóre osoby z różnych przyczyn nie poszły na studia. Może ktoś naprawdę potrzebuje tego szkolenia a Ty tylko zajmiesz jego miejsce. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×