Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izaaaaaaaaaa

3 miesieczny bobas

Polecane posty

Witajcie mamusie.Podzielcie sie swoimi pociechami,co juz potrafią wasze 3 miesieczne dzieciaczki.Mój 3 miesieczny synek pwooli gawozy,interesuja go zabawki,wkłada rączki do buzi,ciągle sie usmiecha.Ale jedna sprawa mnie nie pokoi.Nie potrafi uniesc główki jak jest na brzuszku.Tylko jedyne co to ja przewraca i potrafi maksymalnie na kilka sekund lekko podniesc ja do góry.Czytałam wiele na temat rozwoju maluszków i wszedzie pisze ze juz powinien sam trzymac główke w pozycji na brzuszku.Doczytałam tez cos ze moze ma jakies napiecie nerwowe?Bardzo sie martwie,zauwazylam ze mały czesto sie wygina do tyłu w pozycji na poczku,tak jakby chciał przyjąc pozycje w kształcie łuku.Czy mam sie martwic?W przyszłym tygodniu idziemy do lekarza na szczepienie,wiec napewno cos mi powie,ale dzisiaj z ciekawosci poczytalam o dzieciach i zaniepokoiło mnie to.Dziekuje za odpwoiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona ...........
z twoim dzieciem wszystko ok ;) Moj syn wprawdzie gaworzy jak skonczyl 1 msc itd a to wyginanie sie jest normalne. Choc jak twoj pozno bo pod koniec 3go msca zaczal trzymac samodzielnie glowke dluzej. Z dnia na dzien jak ja podniosl tak zostalo:) Napiecie raczej nie mozliwe u twojego maluszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja uważammmmmmmmmmmmm
Dawno powinno już główkę chyba trzymać, wiadomo dzieciak dzieciakowi nie równy ale moja córka jest z 28kwietnia i trzyma swobodnie głowę miesiąc albo i dłóżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja uważammmmmmmmmmmmm
Napięcie mogło byc przeoczone w czasie wcześniejszych wizyt jak to często bywa, musisz to skonsultować bo jeżeli to napięcie to chyba nie powinno się szczepić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skonsultuj to z lekarzem i nie panikuj za wczasu. Każde dziecko jest inne i robi wiele rzeczy w różnym tempie.Jedne siadają szybciej inne wolniej. jedne jedza dużo, inne mało. Mój synek jest bardzo silny i w 9 tygodniu trzyma głowe i unosi klatkę piersiową. a powinien później. Może za rzadko kładziesz go na brzuch??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorszu
Mój synek przed 2 miesiącem życia wkładał sobie rączki do buzi i zaczynał gaworzyć.Teraz jak ma 3 miesiące już się uśmiecha poznaje ludzi podnosi główkę ale też nie trzyma jej jeszcze swobodnie ale z każdym dniem jest coraz lepiej.Nie martw się twoje dziecko napewno prawidłowo sie rozwija i niedługo też będzie podnosił i trzymał główkę,poprostu potrzebuje wiecej czasu i kładz go najlepiej na brzuszku przed każdym karmieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo jeżeli to napięcie to chyba nie powinno się szczepić" a możesz napisać dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pediatra mojej znajomej
nie chciała dziecka zaszczepić bo główki nie trzymała, wysłała na rehabilitacje, i mówiła że szczepionka może powodować porażenie mózgowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×