Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość MultiNikt

Co to jest ?? miłosc ?

Polecane posty

Gość MultiNikt

Czesc ostatnio byłam na koloniach nad morzem kolonie trwały dwa tygodnie lecz 3 dni przed końcem dopiero poznałam chłopaka... trudna historia boo z początku próbowałam go zeswatać z moją koleżanką która zakochała się w jego urodzie ..;D Ona fochnęła się na mnie za niego ponieważ ja z nim zaczełam bajerować tzn on zaczął ze mną bajerować i tak jakoś się to zaczęło powiedział że ona nie podoba mu sie i wgl.. nazajutrz kiedy się całowaliśmy powiedział mi że mnie kocha.. w nocy pisaliśmy smsy i tam mi mówił coś o chodzeniu ja mu zasugerowałam żeby mi to powiedział.. i następnego dnia - wtedy kiedy mieliśmy wyjeżdżać zapytał się mnie o to ja się zgodziłam.. podoba mi się on bardzo... w autobusie ciągle pytał się mnie czy go kocham.. :) jest miły i świetnie całuje.. mam do niego jakieś 25 km... i po powrocie strasznie sie czuje.. tęsknie chyba za nim.. nie wiem czy to miłość czy tylko zauroczenie bo strasznie za nim tesknie ciągle o nim myślę..! Teraz mi się komórka zepsuła i nawet z nim nie mogę popisać... a mam jego nr gadu i praktycznie wgl go nie ma na komputerze.. umówiliśmy się w mieście na 10 sierpnia.. obiecałam mu ze bede tam.. tylko nie wiem czy dam rady bo kasy nie mam i nie wiem jak ja tam dojadę.. dzisiaj chyba z 5 smsów do niego wysłałam.. i nic . nie wiem co się z nim dzieje.. nie wiem czy mu zależy na mnie ?? daje mi do zrozumienia że zależy ale wgl go na gadu nie ma nie wiem co mam myśleć... i czy to miłość czy to co innego strasznie się podekscytowałam nim.. bo jest inny niż moi dotychczasowi partnerzy... i jeszcze na koloniach miał urodziny ale nawet nie wiem które bo wtedy go nawet nie znałam a on nie był w mojej grupie..dodam że jak się już poznaliśmy to codziennie ciągle przebywał u mnie w pokoju ;].I mówił mi że jest w moim wieku. ale wchodze na facebooka i na nk to tam jest napisane że jest rook odemnie młodszy.. i nie wiem czy to prawda jest wchodze do jego kolegi z klasy na konto i ten kolega jest w jego wieku.. nie wiem czy kłamał z wiekiem czy nie kłamał nie wiem co mam myśleć żebym miała chociaż sprawną komórkę..!;[ kiedy byliśmy razem rozmawialiśmy o tym że dziwnie mieć dziewczynę starszą od chłopaka i troche wątpie że kłamał z wiekiem ale nie mam dowodu na to że jest w moim wieku.. co mam robić z kąd pozyskać kase;? nawet z nim teraz kontaktu nie mam do dupy jest pomóżcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×