Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawejaka

Quick service - Holandia

Polecane posty

Gość ciekawejaka

Hej mam pytanie. czy pracował ktoś kiedyś w quick serwisie w Boskoop. Bo slyszałem o tym biurze ale nie wiem czy sie opłaca tam do pracy. opowiedzcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia91
Nie polecam. Szefowa Pani Anna polka kiedys -pracownica.panna z dzieckiem ma swoich wybranych pupili. Takich którzy z*********ja na jej dom i samochody. Płaci niby dobrze. Ale jak hej podpadniesz to będzie Cię miała gdzieś. Mojej koleżanki kuzynka jej trochę podpadla. Potem gdy pojechał do niej jej kuzyn czy ona sama to mierzyla ich jedną miarą. Śmiała się za plecami z innymi. Hans-z nim nie da się pogadać. Kamil synuś Ani jeszcze gorszy. Playboy. Żałosna rodzinka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest idealnie, sama miałam z Tą Panią problemy (jak każdy), ale od jednego momentu jak ręką odjął. Najlepiej milczeć. Odpowiadać na pytania : "nie wiem". Daje zarobić i tak w porównaniu z innymi firmami. Czasami nawet podnosi. Jest od czasu do czasu ciężko jak to praca w ogrodnictwie. Krzyż boli jak nie wiem co. Szczerze? gdybym miała taką firmę, tyle spraw i takich ludzi (niektórych) ludzi na głowie też bym chciała zarobić. Kobiecina czasami wpada o 3 nad ranem na domki jak jest problem bo jej zależy inna firma by się wypięła :) Z mieszkaniem? ja akurat mieszkałam w fajnym domku z super kolegą :) Pośrednicy pracy za granicą to nie Matka Teresa. Jedziemy tam zapier* zarobić i zjechać do Polski odpocząć i cieszyć się naszym €

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, szczerze odradzam pracę w tym biurze pracy! Proszę mi wierzyć, że są inne lepsze biura, gdzie człowiek jest traktowany NORMALNIE w każdym tego słowa znaczeniu. Krótko mówiąc NIE POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaką agencję byście mogli polecić? Znalazłam oferty na http://pracaholandia.com, różne agencje się tam ogłaszają, która najlepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie tę. Traktują Cię tam jak ś.. byle co!! Same stare wyjadacze i przekazują wszystko do Any. Zarobi ok ale na trzeźwo tam dego nie przeżyjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tej agencji faktycznie słyszałem wiele złych opinii, więc tej nie polecam. Na http://pracaholandia.com masz wiele ogłoszeń, posprawdzaj sobie, jaka agencja publikuje, a potem wyszukaj opinie o nich. Warto się z nimi zapoznać przed wyjazdem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE POLECAM !!!!! SZEFOWA Anna traktuje ludzi jak śmieci i zero jakiego kolwiek szacunku do pracownika , Pod twoja nie obecność przeszukuje ci wszystkie osobiste rzeczy , co do płacy jest nawet ok wypłacana ale co do reszty jedno wielkie g****o jesli sprzedajesz wszystko co się dzieje na domkach to jest super masz już u Szefowej Fory . A ona uwielbia takich ludzi . Większej hamuwy od niej nie znam . Warunki na mieszkaniach są karygodne mieszkasz ze szczurami ogólnie brud smród i ubóstwo , SZEFOWA Anna zastrasza innych pracowników że zostaną zwolnieni z pracy gdy cos zrobią w brew jej zakazowi . Oh i wiele innych tego typu spraw , OGOLNIE ODRADZAM są dużo lepsze biura od Quick Service .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×