Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bella_

Dziwne telefony...

Polecane posty

Słuchajcie, mam pewien problem. O ile można to nazwać problemem... Sytuacja wygląda następująco - mój Tata zaczął chorować prawie2 lata temu (rak/przeżuty). W tym czasie, gdy był bardzo ciężko chory zaczęły się dziwne telefony z numeru zastrzeżonego. Tata po trzech miesiącach zmarł, a telefony nie ustały. Były coraz częstsze. Są regularnie do dziś. Na początku myślałam, że ktoś mnie drażni, jakiś były chłopak nie może zapomnieć itp... Ale telefon mi dzwoni ZAWSZE, jak jestem przy grobie Taty (!!!) Czasami, ale dość rzadko, gdy jestem na jakiejś imprezie, czasami w domu. Do Taty na cmentarz chodzę w różne dni o różnych porach, a i tak numer nieznany dzwoni. Na początku mnie to przerażało, teraz bardziej intryguje i ciekawi. Dodam, że gdy odbieram taki telefon nikt w słuchawce się nie odzywa i nie rozłącza. Kiedyś odłożyłam telefon i połączenie trwało ponad 3 godziny, w końcu je rozłączyłam, bo bateria mi padała. I podczas połączenia nie słychać szumu w słuchawce, takiego, jakby zadzwonił do mnie ktoś znajomy i po prostu milczał. Nie słychać kompletnie nic.... Numeru telefonu zmienić nie mogę, a byłam z tym w ORANGE i oni nie mogą sprawdzić, skąd pochodzi połączenie... Czy ktoś spotkał się z czymś podobnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
What The Fuck? - W takim razie jest bardzo bogaty, że stać go na tak długie połączenia. Ale z drugiej strony, dlaczego nie ma szumu połączenia w słuchawce? Poza tym jak idę na cmentarz, to nie trąbię o tym na potralach społecznościowych i nie "chwale się", więc jakim cudem ktoś wie, o której dzwonić? Pomijając, że Tata leży na samym końcu ogromnego cmentarza, idzie się jakieś pół godziny spacerkiem + dojazd autobusem do cmentarza z przesiadkami. I akurat jak jestem przy grobie dzwoni> Nie, to nierealne, żeby ktoś robił głupie żarty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, że próbowałam, ale pierdoły przychodziły mi do głowy, że to mój Tata, a ja raczej do wrażliwych osób należę, więc od razy w ryk i dalej mowę odbierało... ale nadal nikt się nie odzywał. Chyba umrę w niewiedzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackberry998
tak to pewnie ktoś zmarły dzwoni z zaświatów :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiło mi się kiedyś o uszy, że ktoś miał jakieś podobne nagminne telefony, ale nie dowiedziałam się, jak rozwiązali sprawę... Dlatego pytam, czy ktoś może miał podobną sytuację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna*^#
to bankowo twój stary dzwoni, też tak miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123123...
idz na policje to namierzą,lepiej to sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackberry998 - daruj sobie, dla mnie to poważny temat, a w Twoim komentarzu wyczuwalna jest kpina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarzyna*^# - nie "stary", a "TATA" .... Trochę szacunku dla własnych i cudzych Rodziców Ci nie zaszkodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etymologiaaa
Sluchaj, a nie znasz kogos w policji? Oni maja mozliwosc namierzenia numeru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123123...
ja wcale ci sie nie dziwie,bo na twoim miejscu tez by mi przyszly takie mysli,że to zmarły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123123...
ja wcale ci sie nie dziwie,bo na twoim miejscu tez by mi przyszly takie mysli,że to zmarły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna*^#
przepraszam, wybaczysz mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle, że to nie jest nękanie. Telefon raz, dwa w tygodniu można nazwać nękaniem? Mam wrażenie, że raczej oleją sprawę i wezmą mnie za kretynke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale robią tylko w chwili, gry połączenie trwa? Ostatnio dzwonił mi nieznany dwa razy pod rząd w sobotę, właśnie na imprezie plenerowej, koło 12 w nocy, o ile dobrze pamiętam (a mogę godzinę źle pamiętać... :P) Zdziwiłam się, bo zwykle nocą nie dzwonił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonadiva
tez bym zglosila. trwa to jzu troche i to jest wlasnie nekanie. idz jeszcze dzis i daj znac o i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123123...
dlaczego kretynke, powiesz ,że po prostu nie daje ci to spokoju, masz tego dosyc,i chcesz tylko sie dowiedziec kto to wydzwania,może faktycznie jakis psychol..dla policji to nie jest jakos bardzo trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123123...
to telefony sa tylko jak jestes poza domem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonadiva
oni z operatorem sie :dogaduja". teraz weszlo prawo,ze za takie rzeczy sa kary. jak to jakis psychopata? sledzi cie? ja bym nie ryzykowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemsta czworongowów
ne rozumiem jaki masz problem? nie możesz zmienic numeru? to kurva takie trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123123...
moze ktos cie śledzi,skoro dzwoni,gdy jestes na cmentarzu lub imprezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jestem w domu też dzwoni. zemsta czworongowów - pisałam na samym początku, że NIE MOGĘ zmienić numeru. Mam dwa telefony, ale ten jest ważny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123123...
do mojej kolezanki nawet jak ktos przez 1 dzien wydzwaniał,to poszła to zgłosic na policje,i nie wysmiali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dziwna sprawa .... ja bym nie wytrzymała psychicznie tyle czasu. Idź na policję, niech to wyjaśnią. Daj nam znać potem czy dowiedziałaś się czegoś konkretnego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam podobna sytuację tylko ze do mnie dzwonił ktoś z tekstami , ze za 5 min rozwali mi chałpe . na policji trzeba czekać do miesiąca bo bez zgody prokuratora nie mogą go namierzac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oligierka - ale ty miałaś groźby. Ja - milczenie. A dowiedziałaś się, kto to był? Kiedyś miałam telefony, że mnie zgwałcą... ale okazał się to napalony kolega, z głupim poczuciem humoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ernestyna38
I co wyjaśniło się od kogo były/są te telefony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wartowszystkowiedzieć
Gdyby cie kiedyś jeszcze spotkała taka sytuacja choć oczywiście ci tego nie życzę to wejdź na stronę czyjnumertelefonu pl!Możliwe że już ktoś był w takiej sytuacji,dowiedział się czegoś więcej i się tym podzielił właśnie na tej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna55
Ja kiedyś sprawdzałam numer który do mnie wydzwaniał na stronie infonumer pl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×