Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martyna**

Co fajnego macie z IKEI ?

Polecane posty

Gość mam tego troche
sofe beddinge dla gosci; 2 komody z serii Malm i jedna z Mandal; regal na ksiazki i inne taki z kwadratowymi półkami na które się wkłada koszyki wiklinowe, nie pamiętam jak to coś sie nazywa; stół do jadalni, skóry z barana, ze 3 obrazy, szafki do łazienki, poduchy na sofe, szkło kuchenne - seria 365 jest ok pod względem jakości, bo wzornictwo mi się średnio podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tego troche
a i jeszcze zestaw garnków i sztuczne kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale przeciez pokrycia
na sofy z ikea mozna kupic w sklepach internwtowych polskich albo zagranicznych w http://www.dekoria.pl/ albo http://www.bemz.com/ i pewnie pare innych by sie jeszcze znalazlo.. jaki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale przeciez pokrycia
i nie wiem jak mylas te sztucce ze sie zniszczyly? tabletkami z tesco czy co? ja tez mam i sa nadal fajne, a leci im juz 2 rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześć, mam pytanie
A precyzując moją poprzednią wypowiedź to mam kuchnię zrobioną z elementów Udden i Omar, a w pokojach kilka rzeczy z kolekcji PS, stół składak z blatu i nóg Ikea, krzesła.. Poza tym wszystkie drobiazgi do kuchni, łazienki, dekoracji... a nawet trochę jedzenia i mydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześć, mam pytanie
Jestem stala ich klientka i do kazdego zakupu powyzej 80 zl dostaje opakowanie podpasek bella XXL na plaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześć, mam pytanie
Goń się podszywie. Zazdrościsz mi czegoś czy co? Nie mój problem, że masz kuchnię niezmienianą od PRL, meblościankę, radziecki tapczan z drewnianymi podłokietnikami i dywan na ścianie. :o Co za ludzie.. PS Do twojej wiadomości - nie używam podpasek. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarlinka811
ale czego ten podszyw ma zazdroscic? mebli z ikei? bo nie rozumiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześć, mam pytanie
Najwyraźniej ma (lub masz - jeśli to ty) z tym problem, bo inaczej nie widzę powodu takiego idiotycznego podszywania się. Ja nic nikomu złego nie napisałam i nie życzę sobie żeby ktoś mnie parodiował. Jeśli ty to lubisz, to twój problem. Ja tam mam w zwyczaju szanować innych zostawiających komentarze. Bez odbioru. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarlinka811
:D to nie ja bylam podszywem:D i pozwolisz ,ze to ja zadecyduje czy bede chciala odpowiedziec czy milczec :D(retoryka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem z plamą
Ja już w ogóle wątpię w sens pisania, bo co by człowiek nie napisał to zostanie zyebany z góry na dół. Sztućce myłam w calgonicie (obecnie finish), a nie w tabletkach tesco, zniszczyły się, mimo że teoretycznie nadawały się do mycia w zmywarce. A co do pokryć - bardzo dziękuję za namiary, szczerze mówiąc nie wpadłam no to, żeby ich szukać w innych miejscach niż ikea :D Ceny co prawda trochę z dupy, ale jak mam do wyboru: brak pokrycia (a raczej stare zjechane pokrycie) czy nowe za wyższą cenę, to chyba jednak warte przemyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BULDOŻERKA
Ikea to pta jedynie male akcesoria sa super sofy nigdy bym nie kupila tam lozko mam ale po roku robia sie "odlezyny na materacach " no i sa niewygodne a dobieralismy je specjalnie do siebie. Meble sa gowno warte bo ze sklejki . Ale jak komus zalezy na tanim i szybkim umeblowaniu to ikea jest idealna ja polecam ILVA.SE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×