Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niki654

Zdrowe odchudzanie. Żadnych diet!

Polecane posty

Gość Niki654

Cześc. Mniej więcej miesiąc temu zaczęłam sie odchudzać. To moja kolejna próba. Myśle że tym razem się uda. Nie mam nadwagi ale ostatnio przybrałam troche kg i powiększył mi się brzuch i uda , teraz planuje to zrzucić. Staram się zdrowo odżywiać, wyrzuciłam z jadłospisu słodycze, fastfoody, większość tłustego i smażonego. Nie jem po 18/19. Codziennie ćwicze ok 1 godz 20 minut.(50 minut rower stacjonarny, reszta brzuszki itp.) Pije sporo wody i herbatke zielona. Nie wyznaczam sobie konkretnej daty. Chce do końca tego roku zrzucić zbędne kg i ładnie wyglądać. Myślicie że takim sposobem można zdrowo schudnąć i ładnie wyglądać. ? Wzrost 172 Waga początkowa 64, teraz 61 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, żadna tu nie wchodzi? Odpiszcie :) Myslicie, że takim podejsciem da rade schudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda zmiana sposobu odżywiania na lepsze i jeszcze do tego ruch na pewno da dobre efekty :) A ile planujesz schudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym ważyć około 53. Konkretna liczba nie jest dla mnie aż tak ważna. Dobrze by było mniej niż 55kg. Głównie chodzi o ładnie wyrzeźbione ciało i pozbycie się tłuszczyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłuszczyku? Hehe-hehe
masz 172 o jakim ty tłuszczyku gadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam Aż tak wielkiego . Ale od zawsze marzyłam o płaskim brzuchu i ładnych nogach. Więc teraz staram się to osiągnąć:) A zdrowe odżywianie i ruch nikomu nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wagę masz prawidłową
podejrzewam ,że poniżej 55 kg to będzie już niedowaga przy twoim wzroście a jak chcesz po prostu lepiej wyglądać to po prostu ćwicz , basen ,siłownia ,ćwiczenia na sylwetkę , jak chcesz ważyć mało i mieć wyżeźbione ciało to będzie cięzko ponieważ mięśnie ważą więcej od tłuszczu ;)(zastanów się trochę) będą raczej lecieć cm niż kilogramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem o tym że mięśnie ważą wiecej. I wiem tez o tych cm. Ze nalezy sie mierzyć centymetrem krawieckim. Robie tak. Wyraziłam się jasno że NIE zależy mi na wadze, tylko na wyglądzie ciała. Koleżanka o podobnych proporcjach schudła do 52 kg i wygląda rewelacyjnie. Ma ładne mięśnie lekko widoczne, 0 tłuszczu. Więc raczej da sie. Ale jak mówie, mi zależy an spaleniu tłuszczu i poprostu ładnym ciele. A waga normalne ze chce zeby również teroche spadła. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O boże.! Jakie tu miłe panie.! ;/ Od początku pisze , ze wygląd jest bardziej ważny a nie durna liczba na wadze. Ale logiczne ze jak chce lepiej wyglądać to nie bd ważyć 60 pare kg!! I jestem zdecydowana . Nie mam zamiary wyrabiać se niewiadomo jakich muskułów. Lekki zarys m ięśni an brzuchu wystarczy., I Walcze o pozbycie sie tłuszczu. ! Jakieś wszystko to nierozumne.;/ Może są jakies MIŁE dziewczyny, które chciałyby się podzielić doświadczeniami.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Niedowaga wcale nie musi być. Niedowage mają osoby wychudzone , a nie takie którym w BMI b rakuje pare setnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem miła ;) ale jak patrzę na Twoją wagę 60kg to jestem pełna oburzenia , że chcesz jeszcze schudnąć :) Cwicz a odżywiaj się norlanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki ja cię rozumiem
Wg. BMI mam niedowagę a chcę zrzucić trzy kilogramy. Bo tak. Bo bez tych trzech kilogramów wyglądałam lepiej. BMI nie jest świętą wyrocznią. Trzymam za ciebie kciuki. I za siebie też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze że na tym forum sa jeszcze miłe i pomocne osoby;) Właśnie. Masz racje z tym BMI;) Ja również trzymam za nas kciuki. I za Inne odchudzajace.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×