Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zrozpaczone_echh

zsunięcie prezerwatywy - postinor?

Polecane posty

Gość zrozpaczone_echh

witam. dziś o 3 rano uprawialiśmy pierwszy raz seks. prezerwatywa odrobinę się zsuwała, tak ze 3 razy, raz zsunęła się praktycznie do połowy penisa. do wytrysku nie doszło, zakończyliśmy kochanie się gdy poważnie się zaniepokoiłam. obawiam się, że gdy gumka się zsunęła do prawie połowy penisa, jej większa część na dole zamoczyła się w preejakulacie i gdy chłopak ją podciągał, że plemniki przeniosły się wyżej na penisie a gumka ponownie się zsunęła, obawiam się że tam gdzie się trochę zsunęła zdążyły się przemieścić plemnikii z preejakulatu i że zostały one we mnie. był to 25 dzień cyklu, ostatnie cykle miałam 33 i 37 dni, śluzu płodnego praktycznie w całym cyklu nie zauważyłam, jedynie w ten czwartek wieczorem i piątek wieczorem odczułam kłucie w środku. od poniedziałku biorę antybiotyk - augmentin, być może to coś zmienia w przypadku braku śluzu. zrobiłam dziś test owulacyjny, z którego wynika że owulacja nie nastąpi w najbliższych 24-32 godzinach. błagam pomóżcie mi się zdecydować, czy powinnam iść po postinor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziweczyno
Weź ty się ogarnij!!!Czytałaś to co napisałaś??Większej bzdury nie czytałam chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczone_echh
nie wiem może źle to zobrazowałam. kondom zsunął się do połowy penisa. był tam preejakulat. skoro się zsunął to na czubku trochę więcej zwisało gumy niż zwykle i jak poprawiał to naciągnął na penisa, czyli przeniósł plemniki wyżej. kondom znów się zsunął i nie wiem czy nie została odkryta ta część penisa, na której były plemniki. ale guma nie zsunęła się dalej niż prawie do połowy, więc sama nie wiem czy podciągnięcie gumki przesunęło by plemniki aż tak wysoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scampi
Wyluzuj, raczej w ciaze nie zajdziesz. A jesli jednak ci sie mimo wszystko uda, to dziecko nazwiesz Rambo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ty jesteś aż taka
głupia? jak test owulacyjny ci nie wyszedł dodatnio to możesz być spokojna, pozatym te plemniki by musiały być jak macgaver, nie tak łatwo zajść w ciążę. Dziewczyno a ty chcesz sobie cała gospodarke hormonalna rozwalić ot tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche nie rozumiem informacji o pierwszym uprawianiu sexu i w kolejnym poscie o prezerwatywie ktorej po obsunieciu bylo na konc wiecej jak dotychczas :) To skad taka wiedza ile jest na koncu? A serio to ja nie umiem sobie tego wyobrazic. Jak czasem z mezem uzywalismy gumek, to ona mega scisle przylegala do penisa, na koncu tylko zostawiajac maly wypustek.. Dopiero po wytrusku jak juz sie zmniejszal to ew. ta gumka sie zsuwala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Kurczę jak to czytam to śmiać się chce. Boże dziewczyno ile ty masz lat że takie rzeczy piszesz 😂 no cóż ale możesz być spokojna bo do zapłodnienia nie doszło skoro robiłaś test owulacyjny 

Pozdrawiam 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Musialabys miec strasznego pecha, zeby zajsc. Facet niech kupi ciasniejsze gumki. Nie moze sie zsuwac. Jakich uzywaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masakra

Post z 2011 roku panie wszystkowiedzące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×