Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Usmieszek

Dziewczyny z Usa;)

Polecane posty

Gość Usmieszek

Witam Wszystkich;) Wiem, ze juz kiedys byl topic o tym samym temacie ale z przykrosci zobaczylam, ze sie juz wypalil.Wiec sobie pomyslalam,ze na pewno jeszce sie znajda jakies dziewczyny ktore czuja sie tutaj samotne;).Zawsze mozna porozmawiac o Babskich sprawach I podzielic sie emocjami;) Piszcie dziewczyny;) Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze tyle gif-ow, ktore maja sie nijak do tresci, wynikajacej z tekstu ... stosujesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usmieszek
Nie zawsze tak jakos wyszlo.A przeszkadza Ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminkaaaaaaaa
Czesc:) A skad z USA jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usmieszek
Witaj Muminkaa Ja jestem z Long Island,N a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminkaaaaaaaa
NYc:) Uciebie tez taki skwar?A mialo dzisiaj padac:/Juz mialam nadzieje ze spedze dzien bez AC:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usmieszek
Skwar? Malo powiedziane;) AC to koniecznosc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminkaaaaaaaa
Nie jestem fanka upalow.Tutaj znienawidzilam lato:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaaaczek
Hej dziewczyny,ja tez jestem z Long Island:) wasnie siedze z full AC on bo tak goraco ,ze szok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana__24
Hej! A ja jestem z Dallas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanillasky..
a ja jestem z uk i unas zimno, sorry ze sie tracam,ale wam zazdroszcze tych upalow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana__24
U mnie codziennie po 44 stopnie i w dodatku strasznie duszno. Ale nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaaaczek
Mozesz sie wtracic nic nie szkodzi;) O przy takim goracu to tylko mi sie marzy siedziec z drinkiem przy basenie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaaaczek
Liliana_24 podziwiam;) 44 stopnie? Pewnie wygladasz jak murzynka z tego slonka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja tez z li. moze sie za jakis czas umowimy na kawe :) ja akurat lubie upaly. no dobra, jak bylo te kilka dni co bylo ponad 100 to nawet dla mnie bylo za goraco ale ogolnie wole upal niz mroz. napiszcie cos wiecej o sobie. ile macie lat, jak dlugo tu mieszkacie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana__24
Do Murzynki mi daleko, ale ladnie jestem opalona :) Do Texasu przylecialam niedawno, jakies 2.5 miesiaca temu. Mam 24 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliana no i jak Ci sie podoba? ja w Texasie nie bylam, jak sie tam mieszka? ja mieszkam w ny od 7 lat, mam 28 lat, meza i 3,5 rocznego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjfngjnfg
Muminka, a co robisz w NYC? Ile kosztuje utrzymanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana__24
Jak dla mnie tutaj jest super. Tylko czasami za goraco, ale mozna sie przyzwyczaic. W NY tez bylam, ale tylko kilka godzin pozwiedzac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaaaczek
wlasnie w lipcu minely 3 lata od mojego przylotu ehh czas leci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaaaczek
Kluska_Serowa fajny pseudonim;) O jak fajnie,ze Ty tez z Li;) Ja na kawke bardzo chetnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiaemilka
Hej dziewczyny, ja mieszkam w Chicago :) U nas ostatnio sie troszke ochlodzilo, tzn dalej goraco ale bez tych strasznych upalow :) W domku siedze bez AC i mozna wytrzymac. I nawet wilgoc w powietrzu ostatnio troche mniejsza, takze zrobilo sie calkiem przyjemnie jak na Chicago :D Ehh tesknie za polskim latem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebista CLUB 1998
JA Z KALAFIORNI LOS ANHELITOS SIE KŁANIA , DOBRA JUZ WYLACZAM tego CAPS loca loll I AM LOCA LOCA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaaaczek
Witam Was Dziewczyny;) Wlasnie otworzylam oko haha ale ze mnie spioch;) Dzisiaj u mnie pada deszcz z czego bardzo sie ciesze moze sie troszke ochlodzi;) Wiec dzisiaj zaszyje sie w domu I bede zajadac ptasie mleczko zdobyte trudem znalezione w polskim ssklepie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holllaaa
Hejka ja z New Mexiko, jestem z warszawy, mieszam tu od 20l a mam 28. mm meza i 2 dzieci, i nie tesknie za Pl bo jej prawie nieznam, tylko 5 razy byłam, tam.Jakos mnie nie zachwyca i ludzi nie lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaaaczek
Heloo jest tam kto:) co jest z wami Dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anamariaa
Ja tez jestem w USA od ponad 4 lat. Wchodze czasami na to forum, gdy mi sie nudzi. Widze, ze dziewczyny glownie z NY lub Il. Ja niestety nie mam kontaktu z Polakami tu gdzie mieszkam, wiec moze chociaz na forum czasami popisze. A wiec mam prawie 30 lat, meza i psa jamnika. Czasami tesknie za Polska, ale pocieszam sie, ze zawsze moge jechac w odwiedziny. I ktos tu pisal, ze teskni za polskim latem, ja tez tesknie, u mnie lato jest bardzo dlugie i okropne upaly, ze wytrzymac trudno. Pozdrawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaaaczek
Hej anamaria a skad jestes? Oo jak Ci zazdroszce ,ze masz psiaczka! ja bym bardzo chciala ale szkoda mi go bedzie zostawic go na caly dzien w domu z reszta brak czasu i w ogole.Musze przyznac ,ze teraz na Long Island robi sie coraz chlodniej i wieczory sa baardzo przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagna..
hey!! ja tez byłam na tym dawnym topiku i pamietam nawet kluske_serowa:) Mialam wtedy nick Nadia.. ale nie pamietam hasła niestety Ja obecnie mieszkam w Virginii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesc wszystkim
ja takze jestem za NY mam 30 lat, meza i psa jemnika;) fajny zbieg okolicznosci Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×