Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dzika-grusza

wszyscy faceci

Polecane posty

Gość Dzika-grusza

sa do niczego, stado baranow, gdzie wsza intelegencja? klasa? kultura? Jestesci do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzika-grusza
nie bede spadac bo nie wierz w uczucia a wy po miesiacu znajomosci oswiadcza sie jeden po drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remi432
isntnieja tace faceci, ktorzy nadal prawia kobietom piekne slowa, lecz z reguly tacy faceci sa traktowani jako cioty przez grono kobiet. wrazliwosc to teraz chyba juz nie zaleta a wada w dzisiejszych czasach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzika-grusza
jestem po 3 zwiazkach z gory zakladam ze to tylko na teraz a on po miesiacu slub dziecko itd flaki mi przewracaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzika-grusza
poprzedni po pol roku wspolne mieszkanie i plany na 10 lat do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzika-grusza
wlasnie tak robie le im sie lampka zapala i nagle sie zakochuja i nawijaja o wspolnym zyciu itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutaj chcesz pic ?
z tymi chamami :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nathan Cole
czekam na spotkanie w Ibis Hotel Wawa wpadnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutaj chcesz pic ?
tutaj nie piła bym nawet będąc zdesperowana 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna... ukradlas mi stopke :) :) :) za co pije? k..wa za slowo przepraszam, ktore uslyszalam po jakis dwoch latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiękkaWata
Mnie możesz nazwać, jak chcesz. Jest to poza sferą mojego zainteresowania. Ale , KUR­WA, uważaj, co mówisz o moim Dziadku czy Ojcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spermen
Tak,tak faceci to swinie ale jak wy oszukujecie to wszystko jest zawsze usprawiedliwione,zawsze jestescie swiete!Na poczatku wszystko jest ok i nawet jak macie problem to wychodzi po czasie i facet dowiaduje sie jaka byl egoistyczna swinia.Ech,niezaleznie od gatunku zawsze wsrod was beda szmaty a wsrod facetow skuurwysyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spermen Tak,tak faceci to swinie ale jak wy oszukujecie to wszystko jest zawsze usprawiedliwione,zawsze jestescie swiete!Na poczatku wszystko jest ok i nawet jak macie problem to wychodzi po czasie i facet dowiaduje sie jaka byl egoistyczna swinia.Ech,niezaleznie od gatunku zawsze wsrod was beda szmaty a wsrod facetow skuurwysyny. :D:D:D:D czuje ,że mogli bysmy sie polubic :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna zdecydowanie stopka to o mnie stracilam glowe dla kogos... ten ktos sie tylko bawil... ale po dwoch latach jest na kolanach ze slowem przepraszam... nic dzis nie zmienie bo dlugo sie zbieralam i budowalam moja skorupe ale te slowa zrobily mi tak dobrze jak ... cale stado facetow a za co Wy piecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
promykkk Czarna zdecydowanie stopka to o mnie stracilam glowe dla kogos... ten ktos sie tylko bawil... ale po dwoch latach jest na kolanach ze slowem przepraszam... nic dzis nie zmienie bo dlugo sie zbieralam i budowalam moja skorupe ale te slowa zrobily mi tak dobrze jak ... cale stado facetow Nie dziwie sie juz ze pijesz na tym temacie :D:P:P wszak skoro sie bawil, to chamidło z niego przebrzydłe było 😴 a teraz sie napij ciesz sie ze przeprosił i zapomnij o dupku :) a ja pije za wszystkie sffinie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zyciu mnie tak nikt nie upokorzyl jak on.. a bylo to tak ja - "jetes dla mnie kim wyjatkowym!" on-"nie czuje sie tak zaangazowany jak ty" ja-.................jakby mi dal ktos po twarzy, cegla dwa lata, dwa lata, dwa i napisal ze slowo przepraszam to stanowczo za malo i nic nie zmieni ale chcialby zebym wiedziala, nie chce go znac, on o tym wie ale dzis dzis mam swoje swieto jako kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to gdzie? zapytaj gdzie on sie chowa ten caly S... jestem juz troche wstawiona zeby nie napisac najebana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spermen
Generalizowanie nie jest dobrym pomyslem.Kiedys rozmawialismy ze znajomymi o tym jak to jest uderzyc w twarz kobiete-ja bylem wychowywany tak,ze cos takiego nie powinno miec nigdy miejsca i sie tego trzymalem.Po moim ostatnim doswiadzczeniu z niedawna ukochana nie mialbym juz najmniejszego oporu aby jej dac po pysku aby zapamietala to na dlugo.Szczesciem jest,ze mnie unika i nie zrobilem tego.Wszyscy jestesmy skazani na jakies cierpienie,tez nie moge sie pogodzic ale jak bliski okazuje sie czlowiekiem tak dalekim,ze sie tego nie spodziewalo to...co Cie nie zabije to Cie wzmocni-i huuuuj z nia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spermen Generalizowanie nie jest dobrym pomyslem.Kiedys rozmawialismy ze znajomymi o tym jak to jest uderzyc w twarz kobiete-ja bylem wychowywany tak,ze cos takiego nie powinno miec nigdy miejsca i sie tego trzymalem.Po moim ostatnim doswiadzczeniu z niedawna ukochana nie mialbym juz najmniejszego oporu aby jej dac po pysku aby zapamietala to na dlugo.Szczesciem jest,ze mnie unika i nie zrobilem tego.Wszyscy jestesmy skazani na jakies cierpienie,tez nie moge sie pogodzic ale jak bliski okazuje sie czlowiekiem tak dalekim,ze sie tego nie spodziewalo to...co Cie nie zabije to Cie wzmocni-i huuuuj z nia! pewnie cie zdradziła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×