Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dzika-grusza

wszyscy faceci

Polecane posty

Dobra dobra glowa do gory dzis sie swieto juz juz Chlopaki super fajni gdzie jestescie??? Czarna.... zaraz sie zjawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spermen
Otoz nie zdradzila mnie fizycznie,problem dotyczyl jej siostry i mamusi,ktore to okazyly sie miec wiekszy wplyw na nia niz ja.Pokochalem jej dzieci jak swoje,chcialem spelnic jej marzenie o wlasnym mieszkaniu,ktore udalo mi sie spelnic a nagle dowiedzialem sie,ze to ONA nie zasluguje na mnie!Szok-co jest?-Nic,musisz sobie znalezc kogos lepszego niz ja-i mowi to po miesiacu zapewniania o dozgonnej milosci,ja biegam jak wariat aby zalatwic wszystko co by chciala a tu taki sztryms...hm,kocham Ja nadal jak szalony ale wariata z siebie robic nie bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spermen
Bardziej obawiam sie mysli,ze moze czasami rzeczywiscie potrzebna jest wam jakas brutalna,wstrzasowa kuracja i nie mysle tu o biciu...Ale powiem wam jedno-nie jestem zly czlowiek i nie zasluzylem na takie potraktowanie.Dam rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)duzo z nas nie zasługuje na zło , ale niestety los nas nie oszczedza...:(i faktycznie co nas nie zabije to nas wzmocni, teraz bedziesz bardziej czujny :)i niedasz sie tak szybko oszukac ... ja też juz sie nie dam niepotrzebuje nikogo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi drodzy, zycie to nie je bajka kazdemu z nas dalo popalic, ale co tam pije za zycie i za slowo przepraszam :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie jestem swieta rozkochalam w sobie kogos kto...coz nie ma u mnie zadnych szans, ale zawsze bylam szczera nie obiecywalam nic, bylam poprostu soba... a on coz stracil glowe jak ja kiedys kiedys trafimy na te swoje polowy kiedys :) tego zycze sobie i WAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spermen
Na pohybel czarnym i czerwonym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zyciu albo raczej dawno nie czulam sie tak cudownie, uslyszalam slowa ktore byly dla mmnie najpiekniejsza muzyka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna ... cmok dla Ciebie sperman kij jej w plecy ( to slowa cenzurowane bo znam takie inentyko ale nie o tej godz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
promykkk w zyciu albo raczej dawno nie czulam sie tak cudownie, uslyszalam slowa ktore byly dla mmnie najpiekniejsza muzyka, bo na nie zasłużyłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spermen
Ide po alkohol bo nie wyrobie...ale zaraz wroce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
je poprostu wyznalam cos... napisal mi ze nadal jest we mnie zakochany po uszy, odpisalam ze moze takie teksty wsadzic w bajki a on ze moge miec jego slowa w d...e ale mowi je dzis ze bylam i nadal jestem kims wyjatkowym i przeprasza za wszystko choc ta slowo to za malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sperman.. tylko nas nie wystaw Czarna ja Tobie zrobilam drineczka ( o rany jak mnie szumi ) zaraz usuna temat :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spermen Ide po alkohol bo nie wyrobie...ale zaraz wroce kup i dla mnie ;) bo ostatnio tylko wode poje :O stwierdzilam że żaden facet nie jest wart tego aby sie przez niego opijać :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
promyk dzieki :D nie mysl juz o tym draniu :) jesli nie docenił tego co miał to nie jest wart tego ze teraz tak duzo o nim myslisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spermen
Jestem,nie wystawiam nikogo bo nie mam tego w zwyczaju.Zaraz sie wprowadze w bajkowy nastroj...A dal Was mam tez...alkohol!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spermen
No ico?Jak to kiedys spiewali madrze,,Only the good die Young,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spermen
Wogole to wszystko jest gowno oprocz moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×