Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dzika-grusza

wszyscy faceci

Polecane posty

Gość spermen
Bo kazdy z nas jest inny a wierze,ze wiele moich plyt byloby dla Ciebie zaskoczeniem-tak samo ludzie sa inni i za niektore rzeczy powinni byc ukarani!Tak,bo jak krzywdzisz to cierp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej:O wiesz, nie jestem idealna:O tez krzywdzę:O :P i dobrze sobie z tego zdaje sprawe co mnie czaSAmi tak dobija, że nie mam ochoty rano wstawac z łóżka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spermen
Mi teraz delikatnie mowiac jest wszystko jedno hahahahahahaha...a dzien za dniem znow beda walczyc mezczyzni z kobietami i juz tak bedzie na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki juz jest ten swiat... moze kiedys obie płcie sie opamietaja i zamiast energie tracic na walke spożytkują ja w inny milszy sposób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spermen
Pod warunkiem,ze nikt nie bedzie wybrzydzal.No chyba pojde i jej dam w twarz!Zaraz wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spermen
Wrona-zaimponowalas mi.Dostanie jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spermen Wrona-zaimponowalas mi.Dostanie jutro... hahahah Przeciez ty kobiet nie bijesz:P:P jeszcze wyjdzie na to ze cie zrobiła w chooja z całkiem innych pobudek niz mamuska:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak , pogódź sie z tym :D zresztą Vera potwierdzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spermen
Naleznosc to jedna rzecz-a druga,ze nie lubie...ale dam-niech bedzie sprawiedliwosc na tym swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chcesz sam wymierzac sprawiedliwosc to nie jestes za wiele wart. juken.jaks nie moge :P a verke spotkam przy pierwszej nadarzającej okazji :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotkasz ? jesteś jej sąsiadką - wariatką hodującą 27 kotów? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juken spotkasz ? jesteś jej sąsiadką - wariatką hodującą 27 kotów? jeszcze troche a zostane taka własnie wariatka :P kocham koty :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponowie mam nadzieje ze za mna teskniliscie czarna ... spermen.. o czym nawijamy bo za male literki dla mnie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×